Beykozlu ne çay ister nede çayhane…!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek “Çay Sizden, Sohbet Bizden” ziyaretlerine başladı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in ilçe sakinlerini evlerinde ziyaret ettiği, hatır ve ihtiyaçlarını sorduğu “Çay Sizden, Sohbet Bizden” ziyaretleri b

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek “Çay Sizden, Sohbet Bizden” ziyaretlerine başladı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçe sakinlerini evlerinde ziyaret ettiği, hatır ve ihtiyaçlarını sorduğu “Çay Sizden, Sohbet Bizden” ziyaretleri başladı. İlk ziyaret AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve ailesine gerçekleştirildi.

Başkan Yücel Çelikbilek “Çay Sizden, Sohbet Bizden” programını ilk olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve ailesi ile gerçekleştirdi. Başkan Çelikbilek daha sonra Çavuşbaşı Fatih Mahallesi’nde yaşayan Oğuz Önder adlı ilçe sakinini ziyaret ederek aile üyeleri ve komşularla hasbihal etti.

Başkan yardımcıları Yakup Özbek, Tacettin Aksu ve Manolya Demirören Tekin’in de iştirak ettiği ziyarette mahallenin hizmet beklentileri ve talepleri de konuşuldu. Başkan Yücel Çelikbilek “Çay Sizden, Sohbet Bizden” ziyaretleriyle her mahallede ilçe sakinlerinin evlerine konuk olacak.

Beykozlu ne çay ister nede çayhane…!
Bizi Takip Edin