Beykozlu öğretmenin kitabı ödüle layık görüldü

Beykozlu öğretmen Gülen Berber Demir, çocuklarını büyütürken boş durmayıp yazdığı ‘’Penguen Piuu Moritanya’da’’ kitabı ile ödüle layık görüldü.
  • 13.09.2022 00:00:00

Beykozlu öğretmen Gülen Berber Demir, çocuklarını büyütürken boş durmayıp yazdığı ‘’Penguen Piuu Moritanya’da’’ kitabı ile ödüle layık görüldü. 

galeri isbeykozlu ogretmenin kitabi odule layik goruldu 6264

Beykozlu öğretmen Gülen Berber Demir, çocuklarını büyütürken boş durmayıp yazdığı ‘’Penguen Piuu Moritanya’da’’ isimli çocuk kitabı ile BCA Times tarafından ikincisi düzenlenen Altın Kalem Ödüllerinde, çocuk kitabı dalında Altın Kalem ödülüne layık görüldü.

Kitaplarını çocuklarına kalıcı bir miras olarak bırakmanın hayaliyle ve aldığı ödülün gururunu yaşan Beykozlu öğretmen Demir, yeni nesillere örnek teşkil etmesi ve motivasyon olması adına yazdığı kitabında gezgin bir Penguen’in çok bilinmedik şehirlere yaptığı gezileri, orda gördüğü yerleri ve deneyimleri paylaşmayı anlatıyor. 

Kitapta kahraman,  Afrika’nın Moritanya Ülkesi’nin çok duyulmamış Kaedi şehrini ziyaret ediyor.

İKİNCİ KİTAP YOLDA

Serinin ikinci kitabının da bittiği aktaran Gülen Berber Demir, kahramanın bu kez Avrupa’nın Avusturya Ülkesi’nin çok duyulmamış Vorarlberg şehrini ziyaret edeceğini söyledi. Beykozlu öğretmen kitabın çok yakında çıkacağını belirtti.

GÜLER BERBER DEMİR KİMDİR?

Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Gülen Berber Demir, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ile Yüzme Antrenörlüğü yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk annesi olan Demir, Türker İnanoğlu Eğitim Merkezi – Tiyatro Oyunculuğu eğitimi almıştır.

Çocuklarını büyütürken boş durmamak için yazdığı Penguen Piuu Moritanya’da adlı, çocuk kitabı BCA Times tarafından ikincisi düzenlenen Altın Kalem Ödüllerinde, çocuk kitabı dalında Altın Kalem ödülüne layık görüldü.

Kitap D&R İdefix, Kitap Yurdu, Cinius Shop, Trendyol, Amazon, Emek Kitap ve Pandora’nın tüm online sitelerinde ve Balıkesir Ezgi Kitabevi’nde satışta.

İlgili Haberler