Beykozlu Ordu Mesudiyeliler bayramlaştı

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneğinde bayramlaşma programı, bayramın üçüncü günü dernek merkezinde gerçekleşti.

Beykozlu Ordulular Kurban Bayramı münasebeti Kavacık'da bulunan dernek merkezinde bir araya geldi. Bayramın üçüncü günü gerçekleşen Bayram

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneğinde bayramlaşma programı, bayramın üçüncü günü dernek merkezinde gerçekleşti.

Beykozlu Ordulular Kurban Bayramı münasebeti Kavacık’da bulunan dernek merkezinde bir araya geldi. Bayramın üçüncü günü gerçekleşen Bayramlaşma töreninde, dernek yönetiminin yanı sıra; dernek üyeleri, Ordulular, Çiğdem mahalle muhtarı Murat Erdal, Mesudiye Spor başkanı Erdal Uzuner, Kavacık eski muhtarı Mustafa Güngör ve Şenel Ustabaşı da hazır bulundu.

Dernek Başkanı Özkan Ayduğan dernek üyeleri ve Beykozlu hemşehrilerini kapıda karşılayarak tektek bayramlarını kutladıktan sonra misafirleri ile salonda yerlerini aldı. Burada kısa bir konuşma ile vatandaşların bayramlarını kutlayan dernek sekreteri Fuat Öztürk sözü başkan Özkan Ayduğana verdi. Başkan Özkan Ayduğan vatandaşların kurban bayramını tek tek kutlayarak; bayramların önemine ve Beykozluluk bilinci içerisinde Beykoz’da birlik ve beraberliğin, dostluk ve kardeşliğin, iyi komşuluk ilişkilerinin perçinlenmesi noktasına vurgu yaptı. Bazı Dernek üyeleri de söz alarak iyi dilek ve temennilerini dile getirerek hemşerileri ile bayramlaştılar.

Dernek merkezinde saat 13:00 te başlayan bayramlaşma programı saat 16.30 da son bulurken, dernek başkanı Özkan Ayduğan basın aracılığı ile tüm Ordulu hemşerileri ve Beykozluların bayramlarını tebrik etti.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler bayramlaştı
Bizi Takip Edin