Beykozlu Ordulular'da İbrahim Özdemir dönemi

Beykozlu Ordulular Derneği'nin gerçekleştirdiği genel kurulun ardından başkanlığa İbrahim Özdemir seçildi.

Beykozlu Ordulular Derneği gerçekleştirdiği genel kurulun ardından, uzun yıllardır dernek başkanlığı yapan Özkan Ayduğan'ın iş yoğunluğundan dol

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordulular Derneği’nin gerçekleştirdiği genel kurulun ardından başkanlığa İbrahim Özdemir seçildi.

Beykozlu Ordulular Derneği gerçekleştirdiği genel kurulun ardından, uzun yıllardır dernek başkanlığı yapan Özkan Ayduğan’ın iş yoğunluğundan dolayı başkan adayı olmadığı toplantıda, Yönetim Kurulu oy birliği ile İbrahim Özdemir’i Başkan seçerken, Özkan Aydoğan’da Başkan Yardımcısı olarak Yönetim içerisinde kalıp, hizmetlerine işlerinin elverdiği ölçüde devam edeceğini belirtti.

Beykoz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden emekli olan İbrahim Özdemir başkanlığındaki yeni ekibin, Beykoz’daki tüm Ordululara ulaşmak ve beraberinde Ordu’nun tüm ilçeleriyle irtibat kurma adına yeni bir atılım içerisine gireceği belirtilirken, Beykoz’un değer kazanması adına yapılacak her türlü çalışmaya da destek verecekleri belirtildi.

Yakın zamanda Beykoz protokolüne ziyaretler gerçekleştirip, ilçe yerel basınına da geniş bilgi verecek olan yeni Yönetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluşuyor;

İbrahim Özdemir(Başkan) Özkan Ayduğan (Bşk. Yrd.) Ozan Derviş-Kemalettin Erkan (Bşk. Yrd.) Av. Yüksel Baki (Sekreter) Aydın Okumuş (Sayman) Salih Kök, Hasan Olcaydu, Mustafa Güngör, Bahadır Karababa, Mehmet Ustabaşı ve Sabahattin Öztürk ise Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Beykozlu Ordulular'da İbrahim Özdemir dönemi
Bizi Takip Edin