Beykozlu Ordulular'da Sezayi Biçer dönemi

Beykozlu Ordulular Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. Başkanlığa oy çokluğuyla Sezayi Biçer seçildi.

Beykoz Paşabahçe'de bulunan dernek binasında gerçekleştirilen kongrede divanın oluşturulmasının ardından Faaliyet Raporu ve Denetim Raporlarını

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordulular Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. Başkanlığa oy çokluğuyla Sezayi Biçer seçildi.

Beykoz Paşabahçe’de bulunan dernek binasında gerçekleştirilen kongrede divanın oluşturulmasının ardından Faaliyet Raporu ve Denetim Raporlarının okunarak oy birliği ile kabul edildi. Seçimler bölümüne geçildiğinde kongreye tek aday olarak  giren Sezayi Biçer oy birliği ile Beykozlu Ordulular Derneği’nin yeni başkanı seçildi.

Beykozlu Ordulular Derneği’nin yeni başkanı Sezayi Biçer konuşmasına eski başkanlar Özkan Aydoğan ve İbrahim Özdemir ile kendisine teveccüh gösteren hemşerilerine teşekkür ederek başladı. Beykoz’da Orduluların nüfus olarak fazla olduğunu söyleyen Biçer sözlerine şöyle devam etti; “Beykoz nüfusunun % 35lik kısmını Ordulular olarak bizler oluşturuyoruz. Beykoz’da 4 tane meclis üyemiz 2 tane muhtarımız var, resmi kurumlarda birçok Ordulu hemşerimiz mevcut bizim gayemiz bunları daha çok arttırmak ve Beykoz’da Orduluların adının daha çok  anılmasını sağlamak. Siyasi ayrım yapmaksızın kimliğinde Ordu yazan yazmayan Beykoz’da yaşayan tüm Ordulu Beykozlu hemşerilerimize  kapımız her daim açık olacaktır. Bu döneme kadar derneğimiz için hizmet etmiş tüm herkese de sonsuz teşekkür ederim.

Yönetim Kurulu Asil Liste;

Sezayi Biçer

Aydın Okumuş

Onur Okutan

Turgut Özdemir

Mustafa Güngör

Veysel Aksu

Ozan Şener

Masum Ustabaşı

Nihat Çamurcu

Hasan Olcaydu

Kerem Ersin

Beykozlu Ordulular'da Sezayi Biçer dönemi
Bizi Takip Edin