Beykozlu Trabzonlulardan 160 haneye ramazan desteği

Kurulduğu günden bu yana Beykozluların yanında olan Beykoz Trabzonlular Derneği, Ramazan ayında da harekete geçerek, ihtiyaç sahipleri için market alışveriş çeki dağıtılacak.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurulduğu günden bu yana Beykozluların yanında olan Beykoz Trabzonlular Kültür ve Sanat Dayanışma Derneği, Ramazan ayında da harekete geçerek, ihtiyaç sahipleri için market alışveriş çeki dağıtacak.

Eğitim, kültür ve gastronomi alanlarında Beykozlular ile kazanımlarını paylaşmaya devam eden Beykoz Trabzonlular Derneği, birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayında da harekete geçerek pandemi nedeniyle sıkıntı yaşayan ailelere alışveriş çeki yardımında bulunma kararı aldı.

40 BİN TL’LİK YARDIM

Manevî değerlerin önemine dikkat çekmek isteyen Dernek Başkanı Prof. Dr. İsmail Yüksek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz Trabzonlular Derneği olarak 250 TL değerindeki alışveriş kartlarını 160 aileye ulaştıracak ve toplamda 40 bin TL’lik bir yardımda bulunacak.

Alışveriş kartlarının 30 bin TL’lik kısmının Paşa Marketlerde ve kalan 10 bin TL’nin de BİM Marketlerinde kullanılabileceği bildirildi.

Beykoz Trabzonlular Derneği geçen sene de zor durumda kalan ihtiyaç sahibi aileler için Ramazan ayında 30 bin TL değerinde gıda yardım kolisi ve alışveriş kartı dağıtmıştı. 

Beykoz Trabzonlular Dernek Başkanı ve Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü de olan Prof. Dr. İsmail Yüksek, “Pandemi nedeniyle ekonomik güçlük yaşayan Beykozlu hemşerilerimiz Ramazan ayında biraz olsun nefes alsın istedik. Diledikleri ve ihtiyaçları olanı almaları için de gıda kolisi yerine alışveriş çeki vererek, aile bütçelerine katkı sağlamayı amaçladık” şeklinde konuştu.

Beykozlu Trabzonlulardan 160 haneye ramazan desteği
Bizi Takip Edin