Beykozlular için 15 bin aşure hazırlandı

Beykoz Belediyesi Muharrem Ayı vesilesiyle 15 bin aşure hazırladı.

Beykoz Belediyesi Muharrem Ayı vesilesiyle 15 bin aşure hazırladı. Bolluk ve bereketi temsil eden aşureler bu hafta boyunca ilçenin farklı noktalarında vatandaşlara…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Muharrem Ayı vesilesiyle 15 bin aşure hazırladı.

Beykoz Belediyesi Muharrem Ayı vesilesiyle 15 bin aşure hazırladı. Bolluk ve bereketi temsil eden aşureler bu hafta boyunca ilçenin farklı noktalarında vatandaşlara ikram edilecek.  

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Başkan Yardımcısı Salim Öztürk Paşabahçe Merkezi Cami’nde öğle namazı sonrasında vatandaşlara aşure ikram etti. 

Muharrem Ayı’nın hayırlara vesile olmasını temenni eden ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yücel Çelikbilek, aşurenin toplumda paylaşma, dayanışma ve birlikteliğin ifadesi olduğunu belirterek her yıl olduğu gibi bu yılda aşure bereketini ilçe sakinleriyle paylaşacaklarını ve asırladır süregelen güzel bir geleneği yaşatmak istediklerini söyledi.

Diğer belediye başkan yardımcıları da Beykoz Meydanı, Kavacık Hasan Yavuz Camisi ve Yenimahalle Şeref Yıldız Camisi olmak üzere 3 noktada aşure ikramı yaptı.  

Beykozlular için 15 bin aşure hazırlandı
Bizi Takip Edin