Beykozlular sağlıklı ortamda ibadet ediyor

Beykoz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçedeki ibadethaneleri temizleyerek Ramazan Ayı'na hazırladı. 

Beykozluların mübarek Ramazan Ayı'nda ibadetlerini daha temiz ve sağlığa uygun bir ortamda yapabilmeleri için hassasiyet

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki ibadethaneleri temizleyerek Ramazan Ayı’na hazırladı. 

Beykozluların mübarek Ramazan Ayı’nda ibadetlerini daha temiz ve sağlığa uygun bir ortamda yapabilmeleri için hassasiyetle ile sürdürülen temizlik faaliyetleri, 3 haftalık periyotlarla 129 Cami, 12 Mescit ve Kur’an Kursu ve ibadethanelerde uygulandı.

Her ziyarette ibadethanelerdeki halıların süpürülmesi ve dezenfekte edilmesi, pencere ve kapı pervazları, ayakkabılıklar gibi bölümlerin silinmesi, varsa örümcek ağlarının alınıp temizlenmesi, cami avlusu, şadırvan, abdesthane ve tuvaletlerin yıkanması işlemlerini gerçekleştiren ekipler, sağlık ve temizlik kurallarına uygun olarak hizmet ediyor.

Yücel Çelikbilek, “Kısa sürede ibadethanelerimizi temizledik”

Camii ve ibadethanelerin sağlık kurallarına uygun olarak temizlenmesine dikkat ettiklerini belirten Başkan Çelikbilek, “Camii temizliğiyle Beykozlular daha sağlıklı ortamda ibadet edecek. Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimizle kısa sürede ibadethanelerimizi temizledik. Topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı manevi toplanma alanlarımızda profesyonel makine ve kadrolarla çalışma yaparak sağlık ve hijyen koşullarına dikkat ettik. İlçe sakinimize sağlıklı ve hayırlı Ramazanlar dilerim” diye konuştu.

Beykozlular sağlıklı ortamda ibadet ediyor
Bizi Takip Edin