Beykozlular sahurda bir araya geldi

Beykoz Belediyesi, düzenlediği ‘Beykoz'da Sahur' programıyla Beykozluları bir araya getirdi. 

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında her akşam ilçenin farklı noktalarında ‘Sokak İftarları' düzenleyerek birlik ve paylaşmaya vesile olan Beykoz Belediy

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, düzenlediği ‘Beykoz’da Sahur’ programıyla Beykozluları bir araya getirdi. 

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında her akşam ilçenin farklı noktalarında ‘Sokak İftarları’ düzenleyerek birlik ve paylaşmaya vesile olan Beykoz Belediyesi, ‘Beykoz’da Sahur’ programıyla Beykozluları bir araya getirdi. 

Beykoz Belediyesi Etkinlik Alanında kurulan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, danışmanları, meclis üyeleri ve ilçe sakinlerinin katıldığı sahur sofrasında, çay, çorba, su böreği, yumurta, reçel, peynir, zeytin, domates, salatalık, ekmek, meyve, simit, helva, su ve pide ikramı yapıldı.

İlçe sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği sahur programında, Kur’an-ı Kerim ve ilahilerin okunduğu gece ezan vaktine kadar devam etti.

Beykozluların Ramazan ayında özelikle hafta sonları geç saatlere kadar ev dışında vakit geçirdiklerini, düzenlenen sahurda ailelerin bir araya gelerek sohbet ettiklerini belirten Başkan Çelikbilek; “Yaz geceleri Beykoz sahilleri hareketli oluyor. Vatandaşlar çaylarını, sahurluklarını alıp sahile koşuyor. Belediye olarak hem idareciler hem de vatandaşlarla, birlikte güzel bir sahur yaptık, İslam alemi için dualar ettik. Gecenin üçünde davetimize katılan tüm konuklara teşekkür ederim.” dedi.

Beykozlular sahurda bir araya geldi
Bizi Takip Edin