Beykozlulara KOSGEB'den eğitim desteği

KOSGEB, iş yeri hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyen 60 kişiye iş kurma süreci konusunda yol gösterecek.

 Beykoz?da iş kurma fikrine sahip girişimcilere eğitim desteği sağlamayı, ilçe sakinlerini iş planı ve iş süreçleri konusunda…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KOSGEB, iş yeri hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyen 60 kişiye iş kurma süreci konusunda yol gösterecek.

 Beykoz?da iş kurma fikrine sahip girişimcilere eğitim desteği sağlamayı, ilçe sakinlerini iş planı ve iş süreçleri konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan ?KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi? başvuruları başladı.

KOSGEB, Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi işbirliğiyle yürütülecek eğitim programı, iş yeri hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyen 60 kişiye iş kurma süreci konusunda yol gösterecek.

Programa katılan girişimci adayları iş kurma sürecinde yaşayabilecekleri avantaj ve dezavantajları uzmanlar eşliğinde adım adım değerlendirme fırsatı bulacak. Eğitimler sonunda başarılı olan adaylara KOSGEB sertifikası verilecek.  

Beykoz genelinde girişimciliği teşvik etmeyi, iş planı ve kavramı hakkında ilçe sakinlerini bilgilendirmeyi amaçlayan eğitim programı kapsamında girişimci adaylarına 60 saat süreyle; Girişimcilik, İş Planı Hazırlama, Pazarlama Planı Hazırlama ve İş Kurma ve Yönetme başlığı altında eğitimler verilecek. 

İlçedeki istihdam sorununun çözülmesine katkı sunması da beklenen eğitim programı, proje hazırlayabilen ve yönetebilen, işletme yönetimini bilen, çevresini ve gelişmeleri gözlemleyebilen, kendisine ve çevresine artı değer kazandıran nitelikli bireyler yetişmesini de hedefliyor.

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Programı?na iş kurma fikri ve isteğine sahip tüm ilçe sakinleri başvurabilecek.  

Program için son başvuru tarihleri:

Beykoz Kaymakamlığı: 18 Şubat 2011

Beykoz Belediyesi: 25 Mart 2011

Başvuru Tel: 0216 322 14 20 (2831)

 

Beykozlulara KOSGEB'den eğitim desteği
Bizi Takip Edin