Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İkinci kayyum Beşiktaş’tan

‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ sloganıyla iktidara gelen CHP’li Beykoz Belediyesi’ne başkan yardımcısı olarak CHP Beşiktaş eski ilçe üyesi Müfit Yetkin atandı.

Beykoz'u Beykozlular yönetecekti! İkinci kayyum Beşiktaş’tan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçim döneminde ‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ sloganıyla iktidara gelen CHP’li Beykoz Belediyesi’ne atanan 3. belediye başkan yardımcısı belli oldu.

CHP Beşiktaş eski ilçe üyesi olan Müfit Yetkin, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Beykoz'u Beykozlular yönetecekti! İkinci kayyum Beşiktaş’tan (1)

EMLAKÇILIKTAN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINA

İmamoğlu’nun bürokratı Müfit Yetkin aynı zamanda, İstanbul’da 5 yıldır vatandaşın çilesi olan, her gün arıza, kaza ve yanan otobüslerle gündeme gelen İETT’nin 4 yıldır Yolcu Hizmetleri ve İletişim Dairesi Başkanı olarak görev yapıyor.

Beykoz'u Beykozlular yönetecekti! İkinci kayyum Beşiktaş’tan

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği’nin Yönetim Kurulu üyesi olan ve gayrimenkul bilirkişiliği görevinde bulunan Müfit Yetkin’in Beykoz’a atanmasına, ‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ diyen partililerin ne tepki vereceği merak ediliyor.

Adıyaman Gerger’li olan Müfit Yetkin’in haftaya göreve başlaması bekleniyor.

*vekillik, danışmanlık, simsarlık, acentelik, tellallık, komisyonculuk gibi işlemleri yapan gerçek ya da tüzel kişiye emlak müşaviri denir.*

İLK ATAMA EYÜPSULTAN’DAN

CHP’li Beykoz Belediyesi, ilk atamayı Eyüp’den yapmıştı.

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ve CHP’li meclis üyeleri, belediye iştiraki BEYTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak ikameti Eyüpsultan’da olan, Kağıthane eski meclis üyesi ve belediye başkan adayı adayı olan Kemal Taştan’ı seçmişti.

Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İkinci kayyum Beşiktaş’tan

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin