Beykoz’un ağabeyi 167 hatim ile yâd edildi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, merhum Yücel Çelikbileki, vefatının birinci yıldönümünde 45 mahallenin merkez camileri ile Hazreti Yuşa Camii’nde hatim duaları ile andı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, merhum Yücel Çelikbilek'i, vefatının birinci yıldönümünde 45 mahallenin merkez camileri ile Hazreti Yuşa Camii’nde hatim duaları ile andı.

Beykoz’a büyük hizmetleri bulunan önceki dönem Belediye Başkanı merhum Yücel Çelikbilek, vefatının birinci yıldönümünde, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın düzenlendiği etkinlik kapsamında, 45 mahallenin merkez camileri ile Hazreti Yuşa Camii’nde hatim duaları ile anıldı.

Beykoz’da altyapı, çevre, eğitim, kültür ve sosyal alanda yapığı projeleriyle tanınan, genç yaşlı her kesimin sevgisini kazanan ‘Beykoz’un Ağabeyi’ Yücel Çelikbilek için ölüm yıldönümü olan 19 Mart Cuma günü akşam namazına müteakip 45 mahallenin merkez camileri ile Hazreti Yuşa Camii’nde okunan 167 hatimin duası yapıldı.

Beykoz Hazreti Yuşa Camii’nde yapılan anma programına, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Beykoz Müftüsü Ali Efe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbey Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve Çelikbilek Ailesi katıldı.

Duygulu anların yaşandığı programda, merhum başkan için hep beraber dua edildi.

HANEFİ DİLMAÇ: HAYIRLI İZLER BIRAKTI

AK Parti İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, gençlik yıllarından beri yol arkadaşlığı yaptığı Başkan Çelikbilek ile ilgili yaptığı açıklamada; STK, belediye başkanlığı ve görev yaptığı diğer tüm kurumlarda Beykoz’un sorunlarına çözüm arayarak, dertleriyle ilgilenen kıymetli bir büyüğümüz olarak hatırlanacağını belirterek, “ Yücel ağabeyimiz, unutulmayacak hayırlı izler bırakarak ahirete gitti. Bizler de hatırasına uygun bir şekilde dualarımızla kendisini yad etmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Beykoz’un ağabeyi 167 hatim ile yâd edildi
Bizi Takip Edin