Beykoz'un ANAP'lıları 'Gönül Sofrası'nda buluştu!

 

Beykoz'un eski Anavatan Partilileri, uzun bir aradan sonra yeniden kaldığı yerden gönül sofralarında buluşmaya devam ediyor.

Eski Beykoz Anavatan Partililerin (ANAP), geçen yıl başlattığı ve geleneksel hale getirdiği ‘Gönül Sofrası' etkinli

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Beykoz’un eski Anavatan Partilileri, uzun bir aradan sonra yeniden kaldığı yerden gönül sofralarında buluşmaya devam ediyor.

Eski Beykoz Anavatan Partililerin (ANAP), geçen yıl başlattığı ve geleneksel hale getirdiği ‘Gönül Sofrası’ etkinliği 9 ay aradan sonra kaldığı yerden devam ediyor. BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk’ün öncülüğünde, siyasetten tamamen uzak, anıların paylaşıldığı, sohbetlerin edildiği ‘Gönül Sofrası’, 2016’nın ilk buluşmasını rahmetli ANAP Beykoz İlçe Başkanı Tolon Kuşdemir’in sahibi olduğu Tolon Restoran’da gerçekleştirdi. Rahmetli Tolon Kuşdemir’in eşi Nurten Kuşdemir, gelenleri tek tek kapıda karşıladı.

Kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Adem Öztürk, uzun bir aradan sonra tekrar birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, amaçlarının sadece dostça sohbet etmek ve geçmişin izlerini güzelliğiyle yad etmek olduğunu söyledi.

Organizasyon kapsamında bir araya gelmenin fırsatını yakalayan ANAP’lılar, kahvaltı eşliğinde sohbet etti, anılarını paylaştı. Ayrıca Adem       Öztürk, güzel bir Karadeniz Türküsü ve Türk Sanat Müziğinden bir parça ile ortamı keyiflendirdi.

Etkinlik sonunda küçük bir oylama ile ‘Gönül Sofrası’nın ne zaman  ve ne şekilde yapılacağı konusunda fikir alındı. Bundan sonraki süreçte, her ayın ilk Cumartesi günü, kahvaltılı bir organizasyonla bir araya gelineceği ortak bir kararla belirlendi. 

Beykoz'un ANAP'lıları 'Gönül Sofrası'nda buluştu!
Bizi Takip Edin