Beykoz’un atletleri Eskişehir’den kupayla döndü

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Takımı, Eşkisehir’de düzenlenen Türkiye Yarı Maraton Ligi’nden ikincilikle döndü.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Takımı, Eskisehir’de düzenlenen 

Ülke genelinde düzenlenen müsabakalarda her gün yeni başarılara imza atan Beykoz Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye Yarı Maratonu'nda 2. oldu. 

Atletizmden, okçuluğa, bisikletten taekwondoya farklı spor dallarında şampiyonlar çıkaran Beykoz GSK, başarı serisine bu hafta da yenilerini ekledi.

29 Ağustos’ta Eskişehir’de yapılan Türkiye Yarı Maratonu’nda kulüp sporcuları takım halinde 2.’lik kürsüsüne çıktı.

Bin 500 sporcunun katıldığı, 20.1 km’de koşulan yarışta ilçeyi kulüp sporcuları Ramazan Baştuğ, Abdullah Tuğluk, Aykut Taşdemir, Şehmus Sarıhan ve Bekirhan Kabadayı temsil etti.

BİSİKLETTE BAYRAM HAVASI

Bu hafta sonu yapılan yarışlarda atletimizin ardından ilçeyi sevindiren bir haber de bisiklet yarışlarından geldi.

30 Ağustos’ta Lüleburgaz'da düzenlenen Gazi Mustafa Kemal Paşa Yol Yarışı’nda kulüp sporcusu Oğuz Özçelik kendi kategorisinde 2. gelerek ilçeye Zafer Bayramı hediyesi getirdi.

“SPORDA ÇEŞİTLİLİĞİ ARTTIRIYORUZ”

Beykoz’da spora her yaştan katılım için kulüp bünyesindeki branşları çeşitlendirdiklerini söyleyen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın. “Bir yandan yeni tesisler, yaz okulları ve eğitimlerle çocuk ve gençlerimiz desteklerken, kulüp bünyesinde motivasyon sağlayacak sporculara kucak açıyoruz. Kulüp sporcularımız her dalda başarılar kazanıyor. Sporda yaptığımız yatırımların meyvelerini erkenden görmek gurur verici. İlçemize yeni madalyalar ve şampiyonluklar getiren sporcularımızı kutluyor başarılarının devamın diliyorum.” dedi.

 

Beykoz’un atletleri Eskişehir’den kupayla döndü
Bizi Takip Edin