Beykoz'un bütün renkleri sünnet düğününde buluştu

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar oğlu Necip Selim için sünnet düğünü tertip etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve eşi Şermin Gülbasar oğulları Necip Selim için sünnet düğünü tertip…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar oğlu Necip Selim için sünnet düğünü tertip etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve eşi Şermin Gülbasar oğulları Necip Selim için sünnet düğünü tertip etti. Çok sayıda davetlinin katıldığı merasimde Beykoz’un bütün renkleri bir aradaydı.

Beykoz Çavuşbaşı Erbap Kasrı’nda gerçekleştirilen sünnet düğününe Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Sinem Demir, Acarlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, İş Adamı Vahit Paksoy ve Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Ruhi Özmen ile AK Parti ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, STK temsilcileri, spor kulüp başkanları ve aile mensupları katıldı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve eşi Şermin Gülbasar misafirleri kapıda tek tek karşılayarak tebrikleri kabul etti. En ince ayrıntıların düşünüldüğü sünnet düğününde, çocuklar için palyaço davetliler için de özel olarak hazırlanan yemekler ikram edildi.

İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şube Başkanı Mehmet Karaahmetoğlu’nun açılış konuşması ile başlayan sünnet merasimi Beykoz Belediye Başkan Danışmanı Zeki Durmuş’un okuduğu Kuran-ı Kerim ile devam etti. Okunan Kuran-ı Kerim’in ardından da Beykoz Müftüsü Ali Efe tarafından dua edildi.

Sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atan Necip Selim anne ve babası ile birlikte pasta kesti. Sonrasında tahtına kurulan Necip Selim için hediye töreni başladı. İlk olarak Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından hediye takdimi yapılırken gecede davetliler tarafından uzun kuyruklar oluşturuldu.

Oldukça sade ve şık gerçekleşen sünnet düğününün sonunda Şermin ve Mahmut Gülbasar çifti, oğulları Necip Selim’in sünnet düğününe katılan misafirlere düğün şekeri hediye ederek katılımları için teşekkür etti.

Beykoz'un bütün renkleri sünnet düğününde buluştu
Bizi Takip Edin