Beykoz’un çocuklarına kış sürprizi!

AK Parti Beykoz Kadın Kolları, her yıl olduğu gibi bu yıl da kış mevsiminin gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi çocuklara bot ve mont hediye etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Kadın Kolları ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünde tebessüm oluşturan projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.

AK Parti Beykoz Kadın Kolları

MİNİKLERE SICACIK BİR SÜRPRİZ

AK Kadınlar, yüzünü göstermeye başlayan kış mevsimi ve yağışların ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da “Beykoz’un Çocuklarına Kış Sürprizi” sloganıyla harekete geçerek ilçedeki miniklere sıcacık bir sürpriz yaptı.

AK Parti Beykoz Kadın Kolları

500 ÇOCUĞA BOT VE MONT

Dayanışma ve yardımlaşma ruhunu yaşatmak için farklı projeler üreten Beykoz İlçe Kadın Kolları, yardıma ihtiyacı olan 500 miniğe bot ve mont yardımında bulundu.

AK Parti Beykoz'dan miniklere kış sürprizi

Kampanyanın ilk etabı kapsamında, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından özenle hazırlanan hediyeler çocuklara ulaştırıldı.

AK Parti Beykoz'dan miniklere kış sürprizi

Bot ve monttan oluşan hediyelerini alan çocukların yüzündeki mutluluk ise görülmeye değerdi.

BEYKOZ’UN ÇOCUKLARINA KIŞ SÜRPRİZİ

“HERKESE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Miniklerin yüzleri güldürmeye devam edeceklerini söyleyen AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, “1 yıldır yürüttüğümüz ‘Kardeş Aile’ projemizde yer alan ailelerimizin çocuklarına ‘Çocuk gülerse dünya güler’ diyerek “Kış Sürprizi” yapmak istedik. Kampanyamıza destek vererek çocuklarımızın yüzünde mutluluk olan herkese gönülden teşekkür ediyoruz.” dedi.

.

.

Beykoz’un çocuklarına kış sürprizi!
Bizi Takip Edin