Beykoz’un değerli spor adamı turnuva ile anılacak!

Bu sene kaybettiğimiz Beykoz’un değerli spor adamlarından, eğitimci, teknik direktör Uğur Sakaloğlu adına turnuva düzenleniyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu sene kaybettiğimiz Beykoz’un değerli spor adamlarından, eğitimci, teknik direktör Uğur Sakaloğlu adına turnuva düzenleniyor.

Türkiye Masterler-Veteranlar Liglerinin ilk kurucularından olan ve sonrasında Türkiye genelinde liglere katılım sağlayan takım sayısı bakımından ilk sırada yer alan Beykoz ilçemizde ” Ahde vefa ” turnuvaları da dikkatleri çekmekte.

Uzun yılladır düzenlenen “Kelle İbrahim Veteranlar- Masterler” Futbol Turnuvasının ardından ilçemizde 15 Temmuz Kupası ile devam eden Turnuva organizasyonlarında Bayram öncesinde sona eren ” Merhum Halil İbrahim Soyer Veteranlar Futbol Turnuvası ” sonrasında ilçemizde iki ayrı turnuva daha başlıyor.

Bu iki turnuvada da ” Ahde Vefa ” izlerini görmek mümkün olacak. Bunlardan ilki Galatasaray ve Beykoz Futbol Takımının eski kalecilerinden Nihat Akbay anısına düzenlenecek olan ve Medya Tanıtımı geçtiğimiz haftalarda yapılan Turnuva iken ikinci turnuvada Mehmet Aydın’ın imzasını görmek mümkün.

“Merhum H.İbrahim Soyer Veteranlar Futbol Turnuvasında ” güzel bir sınav veren başarılı spor insanı bu kez kolları bu sene kaybettiğimiz ilçemizin değerli spor adamlarından, eğitimci, teknik direktör Uğur Sakaloğlu adına düzenlenecek turnuva için sıvamış durumda.

Bu turnuvanın adresi ise Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı olacak. Toplamda 8 takımın iştirak edeceği turnuvaya bir zamanların profesyonel liglerde forma giymiş yıldız futbolcularının katılacağını da söyleyen Mehmet Aydın sosyal medyada da paylaşım yaptığı açıklamasında şu cümlelere yer verdi…

” Beykoz ilçemize değer katan ve sporculuk yaşantısı ile iz bırakan, hayata veda eden değerli sporcu dostlarımız için yeni bir Futbol Turnuvası organizasyonu ile anlamlı bir yola daha çıkmış bulunmaktayız. Beykoz Kulüpler Birliğinin katkıları ile düzenlenecek olan ve yakın zamanda kaybettiğimiz Uğur Sakaloğlu’nun adını taşıyacak Turnuvamıza Masterler-Veteranlar Futbol Camiasından tanınmış ve değerli futbolcuları bünyesinde barındıran toplam 8 takım katılım sağlayacak. Müsabakalarımız Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında 7-8 Ağustos Tarihlerinde iki grup üzerinden başlayacak. Turnuvamızın final maçları ise 4-5 Eylül tarihlerinde yapılacak. Gerçekten de hem vefa duygusunun hem de futbol kalitesinin üst düzeyde olacağı bir turnuvası olmasını bekliyoruz. Tüm futbolseverleri şimdiden turnuva maçlarımıza davet ediyoruz.” 

Beykoz’un değerli spor adamı turnuva ile anılacak!
Bizi Takip Edin