“Beykoz’un DEVA’sı hazır” diyerek yola çıktılar

DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, düzenlendiği kahvaltılı toplantıda kendini basına tanıttı.
  • 6.11.2021 00:00:00

DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, düzenlendiği kahvaltılı toplantıda kendini basına tanıttı. 

galeri isbeykoz un deva si hazir dediler 3236

DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Beykoz basınına kendini tanıtarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Açılış konuşmasını yapan DEVA Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, “Bugün burada yeni bir siyasi partinin, Boğaz’ın incisi Beykoz’da ilk adımını sizin huzurunuzda atmanın kıvancı içerisindeyiz. 1 Mart 2021 tarihi itibariyle görevlendirmemden bu yana 260 gönüllümüz ile yaptığımız görüşme ve istişarelerden sonra kurucu yönetim kurulumuzu, genel merkezimizin onayından sonra oluşturduk. 27 Eylül’de ise resmi kuruluşumuzu tamamladık.” dedi.

galeri isbeykoz un deva si hazir dediler 4419

“PROJE VE İDDİALARIMIZLA YOLA ÇIKIYORUZ”

İnce eleyip sık dokuyarak bilgi ve birikimli bir kadroyla yola çıktıklarını belirten Hikmet Baki, “Artık sahadayız, her anlamda mutfağında iyi çalışılmış proje ve iddialarımızla yola çıkıyoruz. Ve artık Beykoz’un DEVA’sı hazır diyoruz.” ifadelerini kullandı.

Parti üyelerinin yüzde 90’ının siyaset yapmadığını söyleyen İlçe Başkanı Baki, “Hepimiz bu hareketi görerek ve heyecanlanarak ‘İşte ben burada siyaset yaparım’ diyerek gelmiş insanlarınız.” dedi ve Genel Başkan Ali Babacan’ın, Cumhur İttifakı içerisinde yer almayacaklarını net bir şekilde ifade ettiğini vurguladı.

DEVA Beykoz Kadın Çalışmaları Başkanı Mürüvvet Gürler, Beykoz’da yeni bir siyaset sayfasının açılmasına yeni bir yürüyüşün başlamasına tanıklık edildiğini belirtti.

Gürler, DEVA Partisinin, “Hukukun üstünlüğüne dayanan, katılımcı ve çoğulcu demokrasinin hâkim olduğu, tüm özgürlüklerin garanti altına alındığı, vatandaş odaklı, tarafsız, saydam, herkesin refah standartlarına ulaştığı, çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı bir Türkiye idealini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.” diye konuştu.

galeri isbeykoz un deva si hazir dediler 5620

Konuşmaların ardından,  basın mensuplarına plaket takdimi gerçekleştirildi.

Toplantı, soru-cevap şeklinde ve Yönetim Kurulu üyelerinin kendilerini basına tanıtmasıyla devam etti. 

Akabinde, DEVA Beykoz İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyelerinin toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.  

İlgili Haberler