Beykoz’un devlet üniversitesine ödül geldi

Beykoz’da devlet üniversitesi olarak faaliyet gösteren Türk-Alman Üniversitesi’nde araştırma görevlisi Melih Pehlivan “En İyi Tez Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Beykoz’un devlet üniversitesine ödül geldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da devlet üniversitesi olarak faaliyet gösteren Türk-Alman Üniversitesi ve Passau Üniversitesi Kültürlerarası Yönetim-Uluslararası Kültür ve İşletme Çalışmaları çift diploma yüksek lisans programından mezun olan,  Kültür ve Sosyal Bilimler Fakültemiz, Kültür ve İletişim Bilimleri Bölümü araştırma görevlisi Melih Pehlivan, “En İyi Tez Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Melih Pehlivan, Eine junge Universität in Istanbul – Auswirkungen der Türkisch-Deutschen Universität auf ihr Umfeld und die Integration dieser in die urbane Gesellschaft (İstanbul’da Genç Bir Üniversite Türk-Alman Üniversitesinin Çevresine Etkisi ve Kent Toplumuna Entegrasyonu) başlıklı teziyle, 9 Şubat 2024 tarihinde, Passau Üniversitesi Beşeri Bilimler ve Kültürel Çalışmalar Fakültesinin akademik töreninde ödülünü aldı. 

Sparkasse Passau Yönetim Kurulu Başkanı Christoph Helmschrott ve Kültürel Çalışmalar Programı Başkan Vekili Prof. Dr. Christoph Barmeyer Arş. Gör. Melih Pehlivan’a ödülünü takdim etti.

Ardından araştırma görevlisi, Pehlivan’ın danışmanı Prof. Dr. Ernst Struck’un katılımıyla fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. 

 

 

Beykoz’un devlet üniversitesine ödül geldi
Bizi Takip Edin