Beykoz'un dik yokuşları nefes alıyor!

Beykoz Belediyesi, dik yokuşu bulunan sokaklara yerleştirdiği banklarla vatandaşlara kolaylık sağlıyor.

Beykoz genelinde devam eden merdiven kaplama çalışmalarıyla ilçe sakinlerinin hayatını kolaylaştıran Beykoz Belediyesi dik yokuşu bulunan sokaklar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, dik yokuşu bulunan sokaklara yerleştirdiği banklarla vatandaşlara kolaylık sağlıyor.

Beykoz genelinde devam eden merdiven kaplama çalışmalarıyla ilçe sakinlerinin hayatını kolaylaştıran Beykoz Belediyesi dik yokuşu bulunan sokaklara yerleştirdiği banklarla da vatandaşlara kolaylık sağlıyor.  

2012 programında 43 merdivenli sokağı yenileyen, 50 merdivenli sokağı da yeni yıl programına alan Beykoz Belediyesi, dik yokuşu bulunan sokaklara ilçe sakinlerinin dinlenebileceği banklar yerleştiriyor.

Park Bahçeler Müdürlüğü’nün yürüttüğü çalışma kapsamında dik yokuşların yanı sıra okul, dernek ve cami gibi kamuya açık alanlara dair talepler de karşılanıyor.

İlçenin geniş olan arazi yapısının dik sokaklardan oluştuğuna dikkat çeken Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bugüne kadar belediye olarak okul, dernek ve camilerden gelen talepleri karşıladıklarını dik sokaklara ilçe sakinlerinin yaşamını kolaylaştırmak üzere banklar koymaya başladıklarını söyledi.  

İlk olarak Kavacık Mahallesi, Çubuklu, Gümüşsuyu Merkez Mahalleleri’nde belirlenen noktalara montajların yapıldığını belirten Başkan Çelikbilek, ilçe genelinde hayatı kolaylaştıracak ve yaşam standartlarını artıracak çalışmaların devam edeceğini söyledi.   

Beykoz'un dik yokuşları nefes alıyor!
Bizi Takip Edin