Beykoz’un kanalı Mavi Karadeniz TV devredildi

Beykoz’un tanınan isimlerinden Fuat Kuş’un 2005 yılında kurduğu en büyük bölgesel kanallardan biri olan Mavi Karadeniz TV, devredildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karadeniz yöresine ait yayınlar yapan ve bölge sakinlerinin sıkı takipçisi olduğu Mavi Karadeniz TV, ekonomik olumsuzluklardan dolayı el değiştirdi.

Beykoz’un kanalı Mavi Karadeniz TV devredildi

“SİZLERLE OLMAKTAN HEP MUTLU OLDUK”

Kanal sahibi Fuat Kuş, sosyal medya hesabından, “18 yıldır bir bebek gibi büyüttüğümüz, Karadeniz’in dünyaya açılan penceresi Mavi Karadeniz TV’ mizi, Küresel kur krizi, dolar üzerinden yüksek uydu kiraları ve ekonomik olumsuzluklar nedeni ile devretmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar sizlerle olmaktan hep mutlu olduk. Sizlere Mavi Karadeniz TV’mize verdiğiniz maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yayınlarımız Facebook ve YouTube gibi dijital ortamlardan devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” diye açıklama yaptı.

Beykoz’un kanalı Mavi Karadeniz TV devredildi

“MAVİ KARADENİZ TV’YE VEDA”

Mavi Karadeniz TV Genel Müdürü Ertan Yıldız ise “14 yıldır çalıştığım ve genel müdürlüğünü yaptığım Mavi Karadeniz TV den; kanalın devredilmesi nedeniyle ayrılma kararı aldım. Bir bebek gibi özenerek yönetmeye çalıştığım Mavi Karadeniz TV de bana desteğini esirgemeyen Fuat kuş, Kara Davut’a kıymetli personelime sanatçı ve programcı arkadaşlara, bizden maddi ve manevi desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Sizle birlikte olmak şerefti.  Hakkım herkese helal olsun. Sizde hakkınızı helal edin. Hoşçakalın.” dedi.

.

.

Beykoz’un kanalı Mavi Karadeniz TV devredildi
Bizi Takip Edin