Beykoz'un köyleri ile iletişim kesildi!

Beykoz'un birçok köyünde yaklaşık bir aydır internet ve telefon bağlantısı yok.

Beykoz'un birçok köyünde telefon kablolarının defalarca hırsızlar tarafından çalındığı için Türk Telekom'un artık çalışma yapmadığını ileri süren vatandaşlar bu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un birçok köyünde yaklaşık bir aydır internet ve telefon bağlantısı yok.

Beykoz’un birçok köyünde telefon kablolarının defalarca hırsızlar tarafından çalındığı için Türk Telekom’un artık çalışma yapmadığını ileri süren vatandaşlar bu mağduriyetin biran önce giderilmesini istiyor.

Beykoz’da köylerin mahalle statüsüne geçtikten sonra jandarmanın bölgeden çıkması asayiş olaylarının da artmasına neden oldu. Anadolu Feneri ve Riva gibi birçok mahallede son bir ayda defalarca çalınan telefon kabloları mahalle sakinleri ile Türk Telekom yetkililerini bezdirdi.

Mahalle sakinleri şebeke kablolarının çalınması nedeniyle mahallede telefon ve internet hatlarının kesildiğini belirterek bir an önce hattın yenilenmesini istiyor. Türk Telekom yetkilileri ise bölgede 3 defa çalışma yapıldığını fakat tekrar hırsızlık olayı olduğunu belirterek sorunun kökünden çözülmesi için bir çözüm arayışı içinde oldukları konusunda açıklama yapıldı. Ayrıca mahalle sakinleri ile Türk Telekom yetkilileri polis ve gece bekçilerinin devriyelerini sıklaştırmasını bekliyor.

Beykoz'un köyleri ile iletişim kesildi!
Bizi Takip Edin