Beykoz’un modern projeleri tam not aldı!

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ve belediye meclis üyeleri, hayata geçirilen Beykoz projelerini yerinde inceleyerek tam not verdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ve belediye meclis üyeleri, hayata geçirilen Beykoz projelerini yerinde inceleyerek tam not verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ve belediye meclis üyeleri, Beykoz’un modern yatırımlarla inşa edilen yeni yüzünü Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile birlikte yerinde gezerek inceledi. Teşkilat mensuplarından tam not alan projeler, birer birer Beykoz halkının hizmetine giriyor.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “5 yılda 15 yıllık hizmet” sloganıyla göreve geldiğinin birinci yılında mutlu bir Beykoz için turizmden tarıma, eğitimden, alt yapı ve spora her alanda başlatılan, sona gelinen ve biten yeni yatırımları AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatına ve meclis üyelerine yerinde gezdirdi.

Programlara AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker başta olmak üzere ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları mensuplarıyla mahalle teşkilatları katıldı.

Riva’da yapımı tamamlanan Elmasburnu Tabiat Parkı’nda kahvaltı ile başlayan programda Belediye Başkanı Murat Aydın, misafirlerine tesisin yeni yatırımlarla artık ilçe sakinlerine çok daha nezih bir hizmet vereceğini, yaz aylarında binlerce kişinin uğrak noktası olan Riva Meydanı’nın ise artık bakımlı bir çehreye kavuşacağını anlattı. 

Ardından sosyal mesafe kurallarına uygun olarak tesisisin mesire, plaj, kafeterya ve yapımı devam eden diğer ortak kullanım alanları gezildi.

Sonrasında Riva Meydanı yenileme çalışmalarını ve Riva Plajı Otoparkını gezen misafirler programın devamında sırasıyla Okçuluk Vakfı ve Yücel Çelikbilek Meyve Bahçesi'nde incelemelerde bulundu.

Heyet, Mahmut Şevket Paşa Hayvan Rehabilitasyon Merkezi inşaatı, Cumhuriyetköy Köy Pazarı İnşaatı, Yenimahalle Spor Sahası, Beykoz Sahil ve Gümüşsuyu Restoran inşaatını da yerinde gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak İstanbul manzarasını tepeden seyir keyfi sunan Karlıtepe Mesire Alanı ziyaret edilirken, Boğaz Manzarası eşliğinde yapılan sohbette Başkan Murat Aydın yeni kurulan doğal gazlı ünitelerde belediye personeli tarafından etlerin pişirileceğini, ziyaretçilerin güvenli şekilde mangal hizmeti alacağını, bu yönüyle alanın daha çok kişiye seyir keyfi sunacağını vurguladı.

Başkan Murat Aydın, bisiklet, yürüyüş, spor alanları ve çocuk parklarıyla İstanbul’a komple bir tesis kazandırıldığını da hatırlattı. 

Program boyunca AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ve belediye meclis üyeleri, Başkan Murat Aydın’dan projeler hakkında bilgi alırken, pandemi sürecine rağmen kesintisiz devam ettirilen çalışmalardan ötürü duydukları memnuniyet dile getirildi.

Powered by Froala Editor

Beykoz’un modern projeleri tam not aldı!
Bizi Takip Edin