Beykoz’un öğrencileri Teknofest’te ön elemeyi geçti

Beykoz’da devlet üniversitesi olarak faaliyet gösteren Türk-Alman Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanan proje, Teknofest 2023’e katılmaya hak kazandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl 16-18 Mart 2023 tarihleri arasında 16-19 Mart tarihleri arasında İzmir’de, 27 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da ve 30 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek.

Türk-Alman Üniversitesi öğrencileri Teknofest'te ön elemeyi geçti

Havacılık festivali “Teknofest 2023’e başvuran Beykoz’da devlet üniversitesi olarak faaliyet gösteren Türk-Alman Üniversitesi öğrencilerinin projesi ön elemeyi geçerek yarışma hakkı elde etti.

Beykoz’un öğrencileri Teknofest'te ön elemeyi geçti

Türk-Alman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal Yılmaz ise TEKNOFEST 2023 – İnsansız Su Altı Sistemleri Yarışması’na katılan TAUV Takımı tarafından ziyaret edildi.

Türk-Alman Üniversitesi öğrencileri Teknofest'te ön elemeyi geçti

Rektör Prof. Dr. Cemal Yıldız, Türk-Alman Üniversitesi Robotik Kulübü çatısı altında kurulan ve İnsansız Su Altı Aracı Geliştirme çalışmalarıyla TEKNOFEST 2023’te ön elemeyi geçmeyi başaran TAUV Takımı üyelerinden Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencilerden Burak Arslan, Çağlar Kabaca, Emre Akdeniz ve Emre Talha Gürbener,  Mekatronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden Cenk Çetin ve Emine Tapan ile Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Bölümü öğrencilerinden Melisa Tuğba Gün ile bir araya geldi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Gökhan Yavuz ve Genel Sekreter Yardımcısı Sebahat Özcan’ın da katıldığı görüşmede, projeleri ile ilgili bilgilendirme yapan öğrencilerimize sağlanabilecek destekler hakkına konuşuldu.

.

.

Beykoz’un öğrencileri Teknofest’te ön elemeyi geçti
Bizi Takip Edin