Beykoz'un özel çocukları Hamsi Festivali'nde buluştu

Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Beykoz'da Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (İş Okulu) ve Ayetullah Keser Özel Eğitim Merkezinde Balık Festivali düzenlendi.

Beykoz Belediyesi, Beykoz Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Beykoz’da Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (İş Okulu) ve Ayetullah Keser Özel Eğitim Merkezinde Balık Festivali düzenlendi.

Beykoz Belediyesi, Beykoz Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından desteklenen ve 7. kez düzenlenen festival programlarına okul aile birliği yönetimleri, idareciler, okul öğrencileri ve aileleri katıldı.

Geleneksel etkinlikte Ayetullah Keser Özel Eğitim Merkezi okul bahçesi festival alanına çevrildi. Okul idarecilerinin Dünya Engelliler Haftası hakkında yaptıkları konuşmaların ardından görevliler, konuklara özel pişirilmiş hamsi ikramında bulundu.

Öğrenciler kendileri için hazırlanan pamuk şeker, yüz boyama ve müzikli yarışmalarla eğlenirken çeşitli oyunlarla dans ettiler. Özel bir gün geçirdiklerini ve çok mutlu olduklarını belirten öğrenciler ve konuklar, Beykoz Belediyesi nezdinde tüm yetkililere ve okul yönetimlerine teşekkür ettiler.

Ayetullah Keser Eğitim ve Uygulama Okul Müdürü Merih Pekol, özel eğitime ihtiyacı olan çocukların yeteneklerine uygun eğitime yönlendirildiğinde başarıya imza attıklarını, okuldaki pek çok çalışmalarda da buna yakından şahit olduklarını ifade etti. Pekol hedeflerinin, atölye bölümünde eğitim alan tüm öğrencilerin iş imkânına kavuşmasını sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

Beykoz'un özel çocukları Hamsi Festivali'nde buluştu
Bizi Takip Edin