Beykoz'un simgesi İsmet Acar'a ''Onursal Başkan'' ünvanı

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu, Beykoz'un simge isimlerinden İsmet Acar'a 'Onursal Başkan' ünvanı verdi.

Başkanlığını Beykoz'un önemli isimlerinden Mubin Çakmak'ın yapmış olduğu Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu, Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kuru

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu, Beykoz’un simge isimlerinden İsmet Acar’a ‘Onursal Başkan’ ünvanı verdi.

Başkanlığını Beykoz’un önemli isimlerinden Mubin Çakmak’ın yapmış olduğu Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu, Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar’ı, “TFF 3. Lig 2018 – 2019 Futbol Sezonu” için ‘Onursal Başkan’ ilan etti.

Geçtiğimiz sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Artvin Hopaspor, grubunda şampiyon olarak TFF 3. Lig’e çıkmıştı. Kulüp Başkanı Mubin Çakmak ise hem Beykoz’dan hemde Artvin’den hemşerisi olan iş adamı İsmet Acar’ı şirket merkezinde ziyaret ederek, şampiyonluk kupasını kendisine vermişti.

Beykoz’un önemli isimlerinden BES Teknoloji  Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak’ın başkanlığını üstlenmesinin ardından adından söz ettirmeye başlayan Artvin Hopaspor’un Yönetim Kurulu, camianın da teklifi üzerine, Beykoz’un simge isimlerinden olan Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar’a, “Yaşayan Efsane” nitelendirmesiyle ‘Onursal Başkan’lık unvanı verdi.

İstanbul Beykoz’da olduğu kadar Artvin’de de saygıyla söz edilen işadamı İsmet Acar’ın, “Onursal Başkan” ilan edilmesinde, bölgeye sağlamış olduğu sosyal desteklerle, sevgisini kazandığı kesimlerin taleplerinin de etkisi olduğu belirtildi.

Mubin Çakmak: Bu unvan Artvin camiasının kararıdır

Konuya ilişkin bir değerlendirme yapan Artvin Hopa Spor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak, “Almış olduğumuz kararla, Artvin Hopa Spor’a gerek maddi, gerekse manevi anlamda önemli destekleri olan Sayın İsmet Acar Beyefendi’ye, teşekkür etmek, camiamızın bu isteğini yerine getirdiğimizi de halkımızın takdirlerine sunduk. İsmet Acar Beyefendi’nin fazlasıyla layık olduğunu düşündüğümüz Onursal Başkanlıkla, kendilerine, camiamız adına samimiyetle teşekkür ve şükranlarımızı sunmak istedik” şeklinde konuştu.

‘İsmet Acar, hem Beykoz’a hemde Artvin’e her zaman güç verdi’

Başkan Mubin Çakmak sözlerinim devamında şu ifadelere yer verdi: “Bu sezon, Beykoz’da olduğu kadar kendi memleketi olan Artvin’de de oldukça geniş bir kesim tarafından sevilen değerli büyüğümüz Sayın İsmet Acar Beyefendi’yi, Artvin Hopa sporumuza Onursal Başkan ilan ettik. Camiamıza hayırlı olsun. Bilindiği üzere Sayın İsmet Acar, yıllardır bölgemize maddi manevi destekleriyle her zaman derman olmaya çalışan bir büyüğümüzdür. Almış olduğumuz kararla, hem Sayın İsmet Acar Beyefendi’ye olan saygımızı ortaya koymak, hem de yeni sezonda Artvin Hopa Spor camiasına bir moral motivasyon sağlamak istedik. Bununla da yetinmeyip, “Acarlar Şirketler Topluluğu” markasını formalarımızın ön yüzünde onurla taşıyacağımızı buradan ilan ediyoruz. Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu ve gönül verenleri olarak,  Sayın İsmet Acar’ı, TFF 3. Lig 2018-2019 Sezonunda Artvin Hopa Spor Onursal Başkanı olarak açıklıyoruz. Bu karar Sayın İsmet Acar ile istişare edilerek alınmış bir karar değil, tam aksine kendilerinin hoşgörüsüne sığınılarak gıyabında alınmış bir karardır. Sayın İsmet Acar, gerek Beykoz’a gerekse Artvin’e her zaman güç veren önemli iş adamlarımızdan biridir. Bu vesile ile Artvin Hopa Spor Onursal Başkanı Sayın İsmet Acar Beyefendi’yi tekrar saygıyla selamlıyor, bu kararın camiamıza hayırlı olmasını tekraren diliyorum

Beykoz'un simgesi İsmet Acar'a ''Onursal Başkan'' ünvanı
Bizi Takip Edin