Beykoz’un spor kulüplerine İBB yardımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Beykoz’un amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağlandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Beykoz’un amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından her yıl “Destek Bizden Başarı Sizden” sloganı ile Amatör Spor Kulüplerine malzeme desteği sağlanıyor. Beykoz’da faaliyet yürüten amatör spor kulüplerine bu yıl da malzeme desteği verildi.

R. Şahin Köktürk Spor Kompleksinde gerçekleşen malzeme dağıtım törenine CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ile amatör spor kulüplerinin başkanları ve yöneticiler katıldı.

Asım Özdemir: Kulüplerimiz için önemli ve yararlı 

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada özellikle Kovid-19 pandemi sürecinde spor kulüplerinin çok zor günler yaşadığına belirterek, “Geçmiş zamanlardan gelen ve bugün de devam eden malzeme yardımlarının kulüplerimiz için önemli ve yararlı olduğu inancındayım. İstanbul Büyükşehir Belediyesine şahsım ve spor kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ilk yardımlar futbol branşlarını ilgilendiren ürünleri içerirken diğer branşları da içeren yardımların ise önümüzdeki haftalarda yapılacağı kaydedildi.

Powered by Froala Editor

Beykoz’un spor kulüplerine İBB yardımı
Bizi Takip Edin