Beykoz'un Türkiye şampiyonları milli takımda

Beykozlu sporcular Enes Yılmaz ve Baki Çalcalı kendi sıkletlerinde Kick Boks Türkiye şampiyonu olarak Milli takıma seçildiler. 

1987 Uluslararası Full Contackt Şampiyonu, Euroring 2008 profesyonel Asya Şampiyonu, WMKO 2008 profesyonel Dünya…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu sporcular Enes Yılmaz ve Baki Çalcalı kendi sıkletlerinde Kick Boks Türkiye şampiyonu olarak Milli takıma seçildiler. 

1987 Uluslararası Full Contackt Şampiyonu, Euroring 2008 profesyonel Asya Şampiyonu, WMKO 2008 profesyonel Dünya Şampiyonu, WMKO 2011 profesyonel Akdeniz şampiyonu Oktay Yılmaz’ın yetiştirdiği Enes Yılmaz ve Baki Çalcalı kendi sıkletlerinde Kick Boks Türkiye şampiyonu olarak Milli takıma seçildiler. 

Kick Boks, muay tahai, wushu dövüş sporlarında Türkiye çapında birçok kez şampiyonlukları bulunan Beykozlu sporcular Avrupa şampiyonası yolunda emin adımlarla ilerliyor. Enes Yılmaz 67 kg’da büyüklerde yarışacak, Baki Çalcalı ise 81 kg’da gençlerde yarışacak.

Sporcularla yapılan röportajda: ‘Haftanın altı günü 5 yaşından itibaren hem okul hem antrenman olarak çok sıkı çalışmaktayız. Uzun yıllar çalışmalarımızın başarılarını almaya başladık. Kendi maddi imkanlarımız ile bugün buralara kadar gelebildik. Avrupa’da ülkemizi temsil edeceğiz, İstiklal Marşımızı tüm dünyaya dinleteceğiz, şanlı bayrağımızı dalgalandıracağız. Bu bizim için çok büyük bir gurur heyecanlıyız fakat hazırız tek istediğimiz Avrupa kupasını Türkiye’ye getirmek. Biz Beykozlu sporcular olarak kendi imkanlarımız dahilinde buralara kadar gelmeyi başardık mutluyuz gururluyuz. Desteklenirsek daha güzel yerlere gelebileceğimize inanıyoruz.’ dediler.

Beykoz'un Türkiye şampiyonları milli takımda
Bizi Takip Edin