Beykoz’un üç muhtarı ulaşım sorunu için omuz omuza verdi!

Beykoz’un en yoğun mahallerinden olan Yenimahalle, Göksu ve Göztepe mahalle muhtarları vatandaşların ulaşım sorunlarını çözmek için bir araya geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un en yoğun mahallerinden olan Yenimahalle, Göksu ve Göztepe mahalle muhtarları vatandaşların ulaşım sorunlarını çözmek için bir araya geldi. 

Beykoz’un muhtarları vatandaşlarının daha kaliteli, huzurlu bir hayat sürdürebilmesi için ellerinden geleni yapıyor. Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, Göksu Mahallesi Muhtarı Gül Bağdatlı ve Göztepe Mahalle Muhtarı Arzu Kuşdili bir araya gelerek İBB’ye vatandaşların ulaşım konusunda mağdur olduklarının bilgisini verdi.

Bu mahallerinin ortak güzergâhından geçen minibüs hattı için muhtar ve durak başkanı Bülent Taş ortak bir dilekçe imzalayarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü’ne teslim etti.

Yenimahalle Arkboyu Caddesi, Yenimahalle Gölbahçe Mevkii, Göksu Mahallesi Baruthane Caddesi ve Göztepe Mahallesi Bent Yolu Caddesi’nde ikamet eden vatandaşların bir daha bu tür sıkıntılar ile karşılaşmaması talep edildi.

Bu 3 mahalleye hizmet veren minibüs hattı resmileştirildiği takdirde ulaşım sorunu da büyük ölçüde azalacağı belirtildi.  

GÜL BAĞDATLI’DAN VATANDAŞLARA MÜJDE

Göksu Mahalle Muhtarı Gül Bağdatlı vatandaşlarının ulaşım sorunun çözülmesine ilişkin müjdeyi sosyal medya hesabından duyurdu. Bağdatlı yaptığı paylaşımda: “Yenimahalle ve Göztepe Muhtarımız ile ortak sorunlarımız ve taleplerimizde işbirliği içinde hareket ediyoruz. Baruthane Caddesi, Arkboyu Caddesi ve Bent Yolu Caddesi güzergâhında ring şeklinde çalışan ve 3 mahallemize hizmet veren minibüs hattımızı resmileştirmek ve bir daha olumsuzluklarla karşılaşmamak adına Yenimahalle Muhtarımız Nevzat Cebeci, Göztepe Muhtarımız Arzu Kuşdilli ve durak başkanımız Bülent Taş ile bir araya geldik. Ortak hazırladığımız dilekçeyi İBB Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü’ne teslim ettik” dedi.

Beykoz’un üç muhtarı ulaşım sorunu için omuz omuza verdi!
Bizi Takip Edin