Beykoz’un yardım eli depremzedelere ulaşmaya devam ediyor

Beykoz Belediyesi, başta Hatay ve Malatya olmak üzere tüm deprem bölgesinde depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Asrın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli, 10 ili etkileyen iki büyük depremde 8. güne girildi. Sahada çalışmalar canhıraş sürüyor.

BEYKOZ’DAN 128 ARAÇ YARDIM UĞURLANDI

İlk günden itibaren destek için kolları sıvayan Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi ve çeşitli sivil toplum kuruluşlar tarafından toplamda 128 araç yardımı bölgeye uğurlandı.

Beykoz’un yardım eli depremzedelere ulaşmaya devam ediyor

Afetzedeler için gerekli yardımlar, Çubuklu Atatürk Ortaokulu Spor Salonu ve Anadolu Hisarı Ortaokulu’nda toplanmaya devam ediyor.

Aydın, Dilmaç ve 183 personel deprem bölgesinde

207 PERSONEL DEPREM BÖLGESİNDE

Beykoz Belediyesi ekipleri, başta Hatay Kırıkhan olmak üzere deprem bölgelerinde 207 personel, 63 iş makinesi ve araçla vatandaşlar için yoğun mücadele veriyor.

beykoz belediyesi

Deprem felaketinin arından bölgeye yardım malzemeleri, mobil çorba aracı, ambulans ve ilk yardım personelleri gönderen Beykoz Belediyesi, Kırıkhan’a ulaştırılan mobil tuvalet ve duş alanlarını da bölge halkının hizmetine sundu.

Beykoz’a yerleşen depremzedelerin dikkatine!

ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENİYOR

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç da Hatay Kırıkhan’a giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi, depremzedeler ile bir araya geldi.

hatay deprem aşevi beykoz belediyei

2 AŞEVİ DEPREMZEDELERİN HİZMETİNDE

Beykoz Belediyesi ekipleri, Hatay Kırıkhan Gençlik Merkezi ve Malatya Akçadağ Gençlik ve Kültür Merkezi yanına kurulan aşevinde sıcak yemek ikram etmeye devam ediyor.

Beykoz’un yardım eli depremzedelere ulaşmaya devam ediyor

YARDIMLAR ULAŞIYOR

Vatandaşların büyük bir dayanışma örneği göstererek Beykoz’dan ve tüm Türkiye’den deprem bölgesine gönderilen yardım ve ihtiyaç malzemeleri AFAD Koordinasyon Merkezi’nde tasnif edilerek kullanıma hazır hale getiriliyor.

.

.

Beykoz’un yardım eli depremzedelere ulaşmaya devam ediyor
Bizi Takip Edin