Beykoz’un yeni başkan yardımcısı ihaleye fesattan yargılanıyor!

CHP’li Beykoz Belediyesi’nin 4. başkan yardımcısı, Beylikdüzü Belediyesi’nden ‘ihaleye fesat karıştırma’ suçundan yargılanan Fidan Gül’ün olması bekleniyor.

Beykoz’un yeni başkan yardımcısı ihaleye fesattan yargılıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçim döneminde ‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ sloganıyla iktidara gelen CHP’li Beykoz Belediyesi’ne atanan 4. belediye başkan yardımcısı belli oldu.

Beylikdüzü Belediyesi’nde Kreş Müdürü olan Fidan Gül’ün önümüzdeki günlerde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu isteğiyle Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanması bekleniyor.

Beykoz’un yeni başkan yardımcısı ihaleye fesattan yargılıyor! (4)

“İHALEYE FESAT KARIŞTIRMA”DAN YARGILANIYOR

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olması beklenen Fidan Gül’ün, İmamoğlu hakkında Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde “ihaleye fesat karıştırma” iddiasıyla açılan davada, sanıklardan biri olduğu ortaya çıktı.

Fidan Gül’ün, İmamoğlu’nun başkanlığı döneminde Beylikdüzü Belediyesi eski Kültür İşleri Müdürü ve ihale yetkilisi olarak görev yapıyordu.

Beykoz’un yeni başkan yardımcısı ihaleye fesattan yargılıyor!

“BEYKOZ’U BEYKOZLULAR YÖNETECEK” DİYENLERİN TEPKİSİ NE OLACAK?

Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü İlçe Başkanı olduğu zamanlarda İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Fidan Gül’ün atamasına, ‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ diyen partililerin ne tepki vereceği merak ediliyor.

İLK ATAMA EYÜPSULTAN’DAN

CHP’li Beykoz Belediyesi, ilk atamayı Eyüp’den yapmıştı.

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ve CHP’li meclis üyeleri, belediye iştiraki BEYTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak ikameti Eyüpsultan’da olan, Kağıthane eski meclis üyesi ve belediye başkan adayı adayı olan Kemal Taştan’ı seçmişti.

İKİNCİ ATAMA BEŞİKTAŞ’TAN

CHP Beşiktaş eski ilçe üyesi ve İETT’nin 4 yıldır Yolcu Hizmetleri ve İletişim Dairesi Başkanı olan Müfit Yetkin, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanmıştı.

Beykoz’un yeni başkan yardımcısı ihaleye fesattan yargılanıyor!

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin