Beykoz’un yeni emniyet müdürü basınla tanıştı

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Hakan Öztürk, yerel basın mensupları ile tanıştı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Hakan Öztürk, yerel basın mensupları ile tanıştı.

Ağustos ayında Beykoz İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Hakan Öztürk, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıyla yerel basın mensuplarıyla tanıştı ve genel değerlendirmelerde bulundu.

Aslen Eskişehirli olan Hakan Öztürk, İstanbul’da göreve başladı. Ardından Elazığ’da şark görevini tamamlayan Öztürk, Ağustos ayı itibarıyla Beykoz’da görev yapmaya başladı.

İstanbul genelinde çalıştığı için Beykoz’u bildiğini söyleyen Hakan Öztürk, ilçenin sakin olduğunu ve diğer ilçelere göre suç oranının da çok az olduğunu kaydetti.

Yaz mevsimi olması nedeniyle vatandaşların sahil kesimlerinde yoğunluk oluşturdukları ve güvenlik aşısından ekipleri yoğunluğun olduğu bölgelere çektiklerini söyleyen Hakan Öztürk, yaz döneminin sona ermesiyle birlikte polis ve bekçilerin mahalle devriyelerine geri döneceklerini aktardı.

Beykoz’un büyük bir alana yayılması, merdivenleri sokakları ve çıkmaz sokaklarından dolayı olaylara müdahalenin yaklaşık 20 dakikayı bulduğunu söyleyen Öztürk, bu zaman diliminin kısalması için bir takım çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Okul önlerinde koordineli bir şekilde çalışma yürütüldüğünü aktaran Hakan Öztürk, buralarda sıkı bir güvenlik çalışmaları yaptıklarını vurguladı.

Basın mensupları ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi.

Beykoz’un yeni emniyet müdürü basınla tanıştı
Bizi Takip Edin