Beykoz’un yeni Gençlik Merkezi 2020’de açılıyor

Beykozlu gençlere kültür-sanat, eğitim ve spor alanlarında hizmet verecek Soğuksu Gençlik Merkezi’nin yapımı sürüyor.

Beykozlu gençlere kültür-sanat, eğitim ve spor alanlarında hizmet verecek Soğuksu Gençlik Merkezi’nin yapımı sürüyor. Merkez kütüphan

Beykoz'un yeni Gençlik Merkezi 2020'de açılıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu gençlere kültür-sanat, eğitim ve spor alanlarında hizmet verecek Soğuksu Gençlik Merkezi’nin yapımı sürüyor.

Beykozlu gençlere kültür-sanat, eğitim ve spor alanlarında hizmet verecek Soğuksu Gençlik Merkezi’nin yapımı sürüyor. Merkez kütüphaneleri ve bilgi dolu etkinlikleriyle geçlerin yeni buluşma adresi olacak.

Beykoz Belediyesi ilçedeki gençlerin kültürel, sosyal ve sportif ihtiyaçlarını karşılayacak, eğitim ve kurs imkânlarıyla yeteneklerini ve zamanlarını değerlendirecekleri modern bir gençlik merkezi kazandırıyor.  

Soğuksu Meydanı’nda yapımına başlanan ve ilçe sakinlerinden gelen talep üzerine projesi güncellenen merkezde kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra ücretsiz eğitim ve kurs hizmetleri de verilecek.

Engelli erişimine uygun bir projeyle inşa edilen merkezde 230 kişilik çok amaçlı salon, sesli ve sessiz kütüphane, kültür-sanat ve eğitim kursları için sınıflar, sergiler için fuaye alanı, fitness ve plates salonları ve kafeterya yer alıyor.

Tiyatro, sinema gösterimleri, konferans ve söyleşilere ev sahipliği yapacak mekânda gençler farklı sanat dallarında hobi edinecek, ücretsiz internet hizmeti ve kütüphaneleriyle bilgi çağının imkânlarına kolayca ulaşacak.

Beykozlu gençlerin okul dışında nitelikli etkinliklerle vakit geçireceği merkezin 2020 yılında açılması planlanıyor.

Beykoz’un yeni Gençlik Merkezi 2020’de açılıyor
Bizi Takip Edin