Beykoz’un yeni Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli oldu

Sakarya Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Kaymakamı oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Kaymakamı oldu.

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri belli oldu.

Atama Kararlarına göre İçişleri Bakanlığı bünyesinde yapılan değişikliklerde, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerleri değişti.

Atama Kararlarına göre emekliliğe ayrılması beklenen Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın yerine de Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli atandı.

EŞİ DE İSTANBUL VALİ YARDIMCILIĞINA ATANDI

Beykoz Kaymakamlığına atanan Esengül Korkmaz Çiçekli’nin eşi Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli de İstanbul Vali Yardımcılığına atandı.

ESENGÜL KORKMAZ ÇİÇEKLİ KİMDİR?

1978 yılında Ankara'da doğdu . İlk, orta ve lise tahsilini Ankara'da tamamladı. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. 2004 yılında kaymakamlık mesleğine girdi.

Bursa Harmancık, Eskişehir Alpu ilçelerinde vekaleten kaymakamlık yaptı. Karabük Eskipazar, Iğdır Karakoyunlu, Elazığ Kovancılar kaymakamlığından sonra 2015 Ağustos kararnamesiyle Söğütlü Kaymakamlığına atandı. 

İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Fatih ÇİÇEKLİ ile evli olup 2 çocuk annesidir.

Powered by Froala Editor

Beykoz’un yeni Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli oldu
Bizi Takip Edin