Beykoz’un yeni kaymakamı göreve başladı

Beykoz’a yeni atanan Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli ilçeye gelerek görevine başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’a yeni atanan Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli ilçeye gelerek görevine başladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri atama kararnamesi ile Beykoz’a atanan Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, görevi emekliye ayrılan Kaymakam Ahmet Katırcı’dan devraldı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri atama kararnamesi ile Beykoz’a atanan Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, yeni görevine başladı. Kaymakamlık binası önünde kamu kurumlarının amirleri tarafından karşılanan Kaymakam Çiçekli, daha sonra makamına geçti.

Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’ye makamında ilk olarak emekliye ayrılan Kaymakam Ahmet Katırcı ile Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve belediye başkan yardımcıları nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ahmet Katırcı: Görevimizi gönül rahatlığı ile devrettik

Emekliye ayrılarak görevi devreden Kaymakam Ahmet Katırcı yapmış olduğu açıklamasında “21 Temmuz itibarı ile kendi isteğimizle emekli olarak ayrıldığımız Beykoz Kaymakamlığı görevimizi gönül rahatlığı ile devrettiğimiz; artık müdavimi olduğumuz dünyanın incisi Beykozumuzun yeni kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli hanıma makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.“ ifadelerini kullandı.

Murat Aydın: Birlikte en iyi şekilde hizmet edeceğiz

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da yapmış olduğu açıklamada, “Beykoz Kaymakamlığına atanan Esengül Korkmaz Çiçekli Hanım‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İnşallah Güzel Beykoz'a birlikte ve en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Powered by Froala Editor

Beykoz’un yeni kaymakamı göreve başladı
Bizi Takip Edin