Binali Yıldırım Cuma namazını Beykoz halkı ile birlikte kıldı

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, cuma namazını Beykoz Paşabahçe Camisi'nde kıldı.

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, cuma namazını 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, cuma namazını Beykoz Paşabahçe Camisi’nde kıldı.

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, cuma namazını Beykoz’da Paşabahçe Camisi’nde kıldı. Namaz öncesinde vatandaşlarla bir süre sohbet eden ve selfie çektiren Yıldırım, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Vatandaşlarla beraber Cuma namazını kılan Yıldırım, ardından MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile Yılmaz Çakmak adında bir vatandaşın cenaze namazına katılarak Paşabahçe’daki çevre esnafı ziyaret etti. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ında da eşlik ettiği Yıldırım, cami çıkışından sonra ziyaret ettiği esnafın sorunlarını dinleyerek sohbet etti ve Karadeniz pidesi yedi. Kıraathaneye de giren Yıldırım, burada da bir süre vatandaşlarla sohbet etti.

Rüyasında görmüş!

Yıldırım, bir diş kliniğinde bulunanların pencereden yaptıkları davet üzerine, onları ziyaret etti. Klinikte doktor İsa Demir, Yıldırım’a asistanı 22 yaşındaki Elif Pirdağ’ın dün gece gördüğü rüyasını anlattı. ‘Elif Pirdağ sizi dün gece rüyasında görmüş. Namaza gelip, kliniğe uğramışsınız ‘ sözleri üzerine Yıldırım Elif Pirdağ’a, ‘Sen 31 Mart için de bir şey söyle‘ dedi.

Binali Yıldırım: Bizim görevimiz dinlemek

Ziyaret sonrasında basına açıklamalarda bulunan Binali Yıldırım, şunları kaydetti: ‘Bugün bütün İstanbulluların cumasını tebrik ediyorum, cumaları mübarek olsun. Bugün Paşabahçe’de hem bir cenaze vardı, buranın eşrafından sevilen bir vatandaş Yılmaz Bey’in cenazesine katıldık. Bu vesileyle Paşabahçelilerle bir araya geldik. Bu bir ayarlanan program değil, kendiliğinden oluşan bir durum. Çok şükür insanlarımızla, hemşehrilerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Onların öneri ve düşüncelerini alıyoruz. Bizim görevimiz dinlemek. Daha çok dinlemek ve daha az konuşmak.’

20 yıllık tecrübeyle Beykoz’da çok güzel işleri yapacağına inanıyorum

Zeytinburnu’nda 20 yıl boyunca büyük başarılara imza atan Belediye Başkanı Murat Aydın’ın, bu sefer de Beykozlu hemşehrilere hizmet etmek için aday olduğunu söyleyen Yıldırım, ‘Bütün Beykozlu hemşehri ve kardeşlerimizden, Murat Aydın kardeşimize destek istiyorum. Her zaman 20 yıllık tecrübeyle Beykoz’da çok güzel işleri yapacağına inanıyorum. Beykozlu değerli hemşehrilerimi Murat Aydın’a destek olurlarsa ve beni de unutmazlarsa memnun olurum.‘ diye konuştu.

Beni de unutmazsınız değil mi?

Beykoz’da AK Nokta’yı ziyaret eden Binali Yıldırım, burada da yoğun ilgiyle karşılandı. Vatandaşlara lokum ikram eden Yıldırım, kadınların tarih boyunca ve günümüzde, Kurtuluş Savaşı, 15 Temmuz’da her zaman kahraman olduklarını ifade ederek, ‘AK kadınları selamlıyorum. Cumanız mübarek olsun. Sizleri de ziyaret etme fırsatı buldum. AK kadınlar önümüzde sayılı günler var. Beykoz’da rekora var mısınız? Beykoz, Murat Aydın’ı belediye başkanı yapacak mıyız? Yanında beni de unutmazsınız değil mi? Sizde bu heyecanı görüyorum. Beykoz’da bu rekoru şimdiden görüyorum.’ dedi.

Binali Yıldırım Cuma namazını Beykoz halkı ile birlikte kıldı
Bizi Takip Edin