Bir Başkadır dizisine Beykoz damga vurdu

Netflix’te geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve son günlerde sosyal medyadan yükselen “Bir Başkadır” dizisine Beykoz damgasını vurdu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Netflix'te geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve son günlerde sosyal medyadan yükselen “Bir Başkadır” dizisine Beykoz damgasını vurdu.

Netflix'te geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve son günlerde sosyal medyadan yükselen ‘Bir Başkadır’ dizisi gerek oyuncuların performansları gerekse konusu ile büyük ses getirdi. Netflix'te bugüne kadar yayınlanan en iyi Türk yapımları arasında gösterilen dizide Öykü Karayel'in oyuncuğu büyük alkış topladı. 

BİR BAŞKADIR DİZİSİNİN KONUSU

Bir Başkadır, farklı sosyal hayatlara ve ekonomik koşullara sahip bir grup insanın yaşantılarını konu ediniyor. İstanbul'un canlı ve renkli hayatında karmaşık geçmişleri yüzleşen ve yeni bir yoldan yürümek zorunda kalan karakterler, izleyenlere farklı insan portrelerini yansıtıyor.

BEYKOZ’DA ÇEKİLDİ

'Bir Başkadır' dizisinin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi. 'Meryem' ve ailesinin yaşadığı yerin çekimleri, Beykoz Tokatköy'de yapıldı. Sinan karakterinin yaşadığı residence daire ise, Avrupa Yakası'nda yer alan Şişli ilçesindeki eski Ali Sami Yen Stadyumu'nun yerine yapılan gökdelenin içinde bulunuyor. Bunun haricindeki sahneler ise İstanbul'un çeşitli semtlerde çekildi.

BEYKOZ MECİDİYEKÖY OTOBÜSÜ

Ayrıca Öykü Karayel'in canlandırdığı Meryem karakteri evine gitmek için sık sık 24 numaralı otobüse biniyordu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Netflix Türkiye ekibine esprili bir paylaşım yaptı.   İBB'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada şöyle dendi:  “Merak edenlere; otobüs filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor. Sevgili @netflixturkiye, Beykoz / Mecidiyeköy ve diğer tüm hatlarımızla ilgili bilgi almak, konumunuza yakın durak ve hatları öğrenmek isterseniz; MOBİETT size yardımcı olacaktır.

Bir Başkadır dizisine Beykoz damga vurdu
Bizi Takip Edin