Bir destek de Beykoz Trabzonlular Derneği’nden!

Beykoz Trabzonlular Derneği, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle zor durumda kalan ihtiyaç sahibi aileler için Ramazan ayında gıda yardım kolisi ve alışveriş kartı dağıtıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Trabzonlular Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle zor durumda kalan ihtiyaç sahibi aileler için Ramazan ayında 30 bin TL değerinde gıda yardım kolisi ve alışveriş kartı dağıtıyor.

Tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan koronavirüs tehdidinin yol açtığı ekonomik ve sosyal sorunlardan etkilenen ihtiyaç sahipleri için bir destek de Beykoz Trabzonlular Derneği’nden geldi. Toplanan 30 bin liralık bağışlarla bakliyat, salça, yağ, çay ve şeker gibi temel gıda maddelerinin olduğu ramazan kolileri ile Paşalılar Markete ait 200 TL’lik alışveriş kartı yardıma muhtaç ailelere dağıtılıyor.

Bu zorlu sürecin üstesinden hep birlikte geleceğiz

Beykoz Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Yüksek yapılan yardımlarla ilgili yapmış olduğu açıklamada “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygusuna en fazla ihtiyacın hissedildiği bu günlerde dernek olarak yardım kampanyası düzenledik. Hayırsever bağışçılarımızın desteğiyle bu zor günlerde 30 bin TL değerinde yardımı ihtiyaç duyan bütün hemşerilerimize ulaştırabilmek için yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız var gücüyle çalışıyor. Allah'ın izniyle bu zorlu sürecin üstesinden hep birlikte gelerek daha güzel günlere ulaşacağımıza inanıyorum.” ifadesini kullandı.

Bir destek de Beykoz Trabzonlular Derneği’nden!
Bizi Takip Edin