BİSK, Emniyet Müdürü Bekaroğulları'nı ziyaret etti

BİSK, Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü İrfan M. Bekaroğulları’nı Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki makamında ziyaret etti.

Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği (BİSK), Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları’nı Fati

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİSK, Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü İrfan M. Bekaroğulları’nı Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki makamında ziyaret etti.

Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği (BİSK), Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları’nı Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki makamında ziyaret etti.

Asım Özdemir başkanlığındaki heyet, Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü’ne yeni görevinde başarılar dilerken, diğer yandan da Fatih Amatör Spor Kulüpler Birliği heyetinin Bekaroğulları ile tanışmasına aracılık etti.

İrfan M. Bekaroğulları: İnşallah güzel işbirliği yaparız

İrfan M. Bekaroğulları, sohbet sırasında kendisine ilçelerindeki spor aktiviteleri ve özellikle maç sıralarında yaşanan asayiş sorunları ile ilgili bilgiler aktaran Fatih heyetine cevaben, suç unsurlarının ortadan kaldırılmasında sivil toplum örgütlerinin önemini vurguladı. “Suç oluşturan ortamları bitirmenin önemine” işaret eden Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü, kendi güvenliklerini sağlamak noktasında vatandaşların da hassas ve duyarlı olması gerektiğini belirterek, “ Nasılsa bize bir şey olmaz” düşüncesinin doğru olmadığını kaydetti.

Bekaroğulları, gençleri suç unsurlarından uzak tutma noktasında Emniyet Müdürlüğü olarak Fatih’teki STK’lar güzel bir işbirliği sergilemeyi umduğunu da belirtti.

Kendi mahallemize polis olduk!

Fatih’in oldukça yoğun bir ilçe olduğunu kaydeden Bekaroğulları, Eyüp’te ikamet ettiğini, dolayısıyla bölge insanı olduğunu belirterek, “ Kendi mahallemize polis olduk, mahallenin sorunlarını şimdi de polis gözü ile idrak ediyoruz” dedi. 

Kupa takdim ettiler

BİSK, Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları’na, kurulmasında büyük desteği olduğunu belirttiği U-14 karmasının İstanbul Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (İASKF) tarafından düzenlenen şampiyonada kazandığı ikincilik kupasını takdim etti.

35 nolu Beykoz forması

Beykoz heyeti, üzerinde “ İrfan M. Bekaroğulları 35” yazılı bulunan formayı da Bekaroğulları’na hediye ederek, kendisiyle yeni makamında hatıra fotoğrafları çektirdi.

Haber: Arzu Başlantı

BİSK, Emniyet Müdürü Bekaroğulları'nı ziyaret etti
Bizi Takip Edin