BİSK üyeleri eski Kaymakam Ergün'ü ağırladı

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği aylık toplantısında Beykoz Eski Kaymakamı Aydın Ergün'ü ağırladı.

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği (BİSK), aylık olağan Başkanlar Kurulu toplantısında Beykoz Eski Kaymakamı Aydın Ergün'ü ağırladı.

Beykoz Am

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği aylık toplantısında Beykoz Eski Kaymakamı Aydın Ergün’ü ağırladı.

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği (BİSK), aylık olağan Başkanlar Kurulu toplantısında Beykoz Eski Kaymakamı Aydın Ergün’ü ağırladı.

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği (BİSK) aylık olağan Başkanlar Kurulu toplantısında Beykoz Rizeliler Derneği’nin evsahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Dernek Başkanı Asım Özdemir’in yanı sıra Beykoz Rizeliler Denek Başkanı Haydar Çelik, İlçe Gençlik Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Eski Milli Futbolcu Fercan Görgülü ile 27 kulüp başkanları, bazı mahalle muhtarlarının katıldığı toplantının onur konuğu Beykoz’un Eski Kaymakamı Aydın Ergün oldu.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Asım Özdemir: “ Kaymakamımız bizi nezaket ziyaretinde bulundu. Bu toplantıların başlamasına neden olan ve bize her zaman desteğini vermiş bir kişidir. Şunu da belirtmek istiyorum. Siyasi olarakta bizi temsil edecek arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Başka partiler içinde aday adayı arkadaşımız çıksın istiyoruz. Onlara desteğimiz sonsuzdur.“ dedi.

Beykoz Rizeliler Dernek Başkanı Haydar Çelik ise Aydın Ergün’nün aralarında olmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti: “ Dernekte yapılan ilk toplantımız. İnşallah diğer derneklerde bunu örnek alır ve vesile olur. Sizi ağırlamaktan son derece mutluyuz. Kendisi Diyarbakır’da ama hep bizim gönlümüzde. Spor kulüplerimize ise desteğimiz dernek olarak hep var. “ şeklinde konuştu.

Sözü alan Aydın Ergün ise, Beykoz’da olmanın ve beraber olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Ergün: “ 2007’de hayatında yaşamak istemediğin yer neresidir? demişlerdi. Bende İstanbul demiştim. Hiç yaşamak, çalışmak istemediğim yer İstanbul’du. Ama Allah nasip etti ve Beykoz’ a Kaymakam olarak atandım. Şimdi ise İstanbul denince aklıma Beykoz geliyor. Sizlerle tanışmak, çalışmak beni manevi olarak çok mutlu etti. Diyarbakır Sur İlçesi’nde de 1 yılımı tamamladım. Çalışmak istediğim kendi kişisel gelişimim açısından doğuda tek istediğim yerdi. Beykoz çok ayrı bir ilçe benim için. Farklı şemsiyelerle bir araya gelip, farklılıklarının zenginlik olduğunu gösteren tek ilçedir. Yolumuz düştüğünde Beykoz’a uğruyoruz ve Beykoz’u özlüyoruz. Kendimi buraya ait hissediyorum. Diyarbakır’a yolu düşen Beykozlu’nun da bizi aramasını istiyoruz. Ayrıca eli öpülesi tüm öğretmenlerimizin de öğretmenler gününü kutluyorum.  “ dedi.

Toplantı sonunda BİSK üyeleri trafından  Aydın Ergün’ e Beykoz 1908 forması hediye edilirken, Rizeliler Derneği tarafıdan da Rize şehrini ona daima hatırlatacak bir ev aksesuarı, Rize çayı ve Rize forması takdim edildi.

BİSK üyeleri eski Kaymakam Ergün'ü ağırladı
Bizi Takip Edin