Boğazın İncileri hazırlık maçlarına başlıyor

Beykoz Belediyespor Bayan Volebol Takımının 2014-2015 sezonunda oynayacağı grupların belli olmasının ardından hazırlık maçlarına başlıyor.

Beykoz Belediyespor Bayan Volebol Takımının 2014-2015 Sezonunda yer aldığı TVF Bayanlar 3.Liginde Grupların bell

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyespor Bayan Volebol Takımının 2014-2015 sezonunda oynayacağı grupların belli olmasının ardından hazırlık maçlarına başlıyor.

Beykoz Belediyespor Bayan Volebol Takımının 2014-2015 Sezonunda yer aldığı TVF Bayanlar 3.Liginde Grupların belli olmasının ardından bir sezonu içeren maç takvimide netleşti. TVF tarafından açıklanan programa göre Boğazın İncileri ilk müsabakasını 2 Kasım 2014 Pazar Günü Saat 16.00’da Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda İstanbul temsilcilerinden Silivrispor ile yapacak.

Halen Ankara’da Antrenörlük Kursu’nda bulunan Beykoz Belediyespor Bayan Volebol Takımı Antrenürü Bektaş Durmaz yaptığı açıklamada, Beykozlu Volebolseverlerin karşısına çıkmak için şimdiden heyecan yaşamakta olduklarını söylerken, ‘ Bu sezon müsabakalarımıza gelenler çok daha farklı bir voleybol takımını görecek. Oldukça iddialı bir kadro oluşturduk, dolayısı ile hedefimiz de o derece yüksek tutuldu.  Geçen sezonki geçiş sürecinin ardından bu sezon salonumuzdaki maçlara büyük bir ilginin olmasını bekliyoruz. Beykoz Belediyespor Başkanımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu yeni sezondaki rotamızı kesin olarak çizdi ve bir şampiyonluk yaşamak istediklerini söyledi. Biz de bu amaç doğrultusunda çok yoğun bir çalışama program tatbik etmekteyiz. İnşallah sezon sonunda bütün bu yorgunluklara değecek bir başarıyı henemize yazdıracağız ‘ şeklinde konuştu.

Yeşil-Mavili ekip önümüzdeki haftadan itibaren yoğun bir hazırlık maçı süreci yaşamaya başlayacak.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

 

Boğazın İncileri hazırlık maçlarına başlıyor
Bizi Takip Edin