Bu köfte başka bir köfte! Köfteci Odabaşlar

Fastfood köftecilik yerine geleneksel köfteciliği benimseyen Köfteci Odabaşlar, tüm Beykozluları gerçek lezzete davet diyor.

Fastfood tarzında köftecilikten uzak, geleneksel köfteciliği benimseyen Köfteci Odabaşlar, tüm Beykozluları gerçek lezzete dav

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fastfood köftecilik yerine geleneksel köfteciliği benimseyen Köfteci Odabaşlar, tüm Beykozluları gerçek lezzete davet diyor.

Fastfood tarzında köftecilikten uzak, geleneksel köfteciliği benimseyen Köfteci Odabaşlar, tüm Beykozluları gerçek lezzete davet diyor.

Uzun süredir yemek sektöründe hizmet veren İbrahim Odabaş ve oğlu Rahman Odabaş, ilk köftecilik serüvenine ‘Çengelköy Köftecisi İbrahim Usta’ adıyla başladıklarını belirtti. “Akıl şaşar, damak şaşmaz” sloganı ile yola koyulmuşlar, yeni bir lezzet arayışının sürdürülmesi sonucunda kendilerine özgü, hiçbir katkı ve dolgu maddesi içermeyen nefis bir köfte ortaya çıkarmışlar.

Fiyatların cep yakmaması, hijyen, çalışanların güler yüzü ve iyi dinlendirilerek hazırlanan eşsiz köfte, bir kez gelen müşterinin tekrar tercihini Köfteci Odabaşlar’da kullanmasını sağlıyor.

Oğul Rahman Odabaş, işine her gün yeni bir heyecanla geldiğini, bu işi severek yaptığını ve işletme sahibi olarak müşteri memnuniyetine son derece önem verdiklerini vurguladı.

Odabaş; “İnsanlar bizde köfte yedikleri zaman, ‘Aa et yiyorum’ tepkisini çok alıyoruz. Çünkü sadece dana ve kuzu eti kullanıyoruz. Maydanoz gibi dolgu maddeleri yok. Beklemiş ürünler müşteriye sunulmuyor, müşterinin istediği anda yapılıyor. İşimizi iyi yaptığımıza inanıyorum. Müşteri odaklı çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Odabaş; süzme mercimek çorbası, piyaz, özel ev yapımı sos, kemal paşa tatlı ve köfte lezzetleri ile hizmet verdiklerini ve çorbalarının bile özel müşterisi olduğunu söyledi.

Soguksu Meydanı’nda hizmet veren Köfteci Odabaşlar, çemberin genişlemesini ve bu keşfedilen lezzetin daha geniş kitlelerin ulaşmasını amaçlıyor.

Bu köfte başka bir köfte! Köfteci Odabaşlar
Bizi Takip Edin