Bu ülkeyi soydurmayacağız ve asla böldürmeyeceğiz!

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını Milletvekili Adayı Sabri Şener ile gerçekleştirdi.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. İlçe teşkilatı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını Milletvekili Adayı Sabri Şener ile gerçekleştirdi.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. İlçe teşkilatı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Sabri Şener ile gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe yönetiminin de hazır bulunduğu açılışta, Mehter Takımı da marşları ile açılışa renk ve heyecan kattı. Açılışa, mahalle sakinlerinin de ilgisi yoğundu.

Kürtçülük dayatmasıyla karşı karşıyayız!

Açılış öncesi kısa bir ön konuşma gerçekleştiren Vekil Adayı Sabri Şener, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bu seçim, bu ülkenin yol ayrımına geldiği bir seçim. Biz bu topraklarda asırlardır kardeşçe yaşıyoruz. Türkiye’nin kaderine hükmedicek bir siyasi sonuç ortaya çıkaracaktır. Biz bu ülkenin insanları et ve tırnak gibiyiz. Bir ve bütünüz. Bu kardeşliğimiz çok testler geçerek bugünlere ulaştı. Güçlü bir Türkiye’yi asla ve asla içine sindiremeyenler, Türkiye’yi şu anda maalesef etnik bir ameliyatla karşı karşıya getirmişlerdir. AKP’nin oy verdiği, destek veridiği bir kürtçülük dayatmasıyla karşı karşıyadır. Biz bu ülkenin vatandaşına etnik kimliğinden ötürü kimse bir şey söylemiyoruz, hakkımız değil, haddimiz değildir. Yaradılanı severiz, yaradan da ötürü. Bu zenginliğimiz bir adı vardır; Türk Milletidir! Bizler binlerce yıl süren kardeşliğimizi bozmayacağız! Bu ülkenin insanlarını bağrımıza basıyoruz. Kimseyi ötekileştirmiyoruz, ayrıştırmıyoruz ve itmiyoruz. Bunlar hırsızlığı, soygunluğu sandıkta başlatıyorlar biliyorsunuz. Ama bu sefer bu sandıklarda hırsızlık yapamayacaklar çünkü, sandıklara sahip çıkacağız. Bu ülkeyi soydurmayacağız ve asla böldürmeyeceğiz”.

Kurdele kesiminin ardından konuklara ikramda bulunuldu.

Bu ülkeyi soydurmayacağız ve asla böldürmeyeceğiz!
Bizi Takip Edin