Büyük Usta'ya yaraşır bir uğurlama düzenleyeceğiz!

Ramazan Bayramı'nın ilk gün bayramlaşmaları AK Parti İlçe Teşkilatı ile başladı.

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Beykoz'da da ramazan bayramı coşkuyla karşılanırken insan arasındaki dostluk ve kardeşlik duygusu da pekişti.

Ramazan Bayramı'nın.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ramazan Bayramı’nın ilk gün bayramlaşmaları AK Parti İlçe Teşkilatı ile başladı.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Beykoz’da da ramazan bayramı coşkuyla karşılanırken insan arasındaki dostluk ve kardeşlik duygusu da pekişti.

Ramazan Bayramı’nın ilk gün bayramlaşmaları AK Parti İlçe Teşkilatı’nda başlayıp Beykoz Belediye Meydanı’nda devam etti.

Sefer: Büyük Maltepe Mitingi’nde Başbakanımıza desteğimizi ve sevgimizi göstereceğiz!

Kavacık AK Parti İlçe Binası’nda saat 11’de başlayan ramazan bayramlaşmasına tüm parti mensupları büyük ilgi gösterdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer tarafından karşılanan parti mensuplarının yanı sıra Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te yer aldı.

İlçe Başkanı Adem Sefer, partililere karşı gerçekleştirmiş olduğu konuşma da ilçe teşkilatı olarak verimli bir Ramazan Ayı geçirdiklerini söyledi. Basın mensupları aracılığı ile Beykozlularında bayramını kutlamayı ihmal etmeyen Sefer, herkesi 3 Ağustos’ta Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Maltepe Mitingi’ne davet etti.

Mitinge büyük bir kalabalıkla gideceklerini vurgulayan Sefer, Cumhurbaşkanı Adayları olan Erdoğan’a sevgi ve desteklerini göstereceklerini ifade ederek; “Beykoz teşkilatımız inşallah Sayın Başbakanımızın arkasında duracak. Biz inanıyorum ki en az 30 bin 40 binlik bir destekle miting alanında olacağız. Sayın Başbakanımıza olan sevgimizi ve desteğimizi hep beraber göstereceğiz. Bu anlamda tekrar bizimle beraber buraya kadar gelerek, hüzünlü de olsa bu bayram sevincimizi bizlerle yaşadığınız için ailelerinizin ve tüm Beykoz Halkı’nın bayramını kutluyorum” dedi.

Çelikbilek: Bütün desteğimiz adayımız Erdoğan’a!

Sefer’in ardından sözü alan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise, tüm İslam aleminin ramazan bayramını kutlayarak; “Bugün hem seviniyoruz hem de üzülüyoruz. Üzülmek, bu ayın manevi hazzının sürekli olmayacak olması. Ama aylar böyledir; kıymetli şeyler kısa sürerler. Önemli olan ise bu ayı vicdanlarınızla, inançlarınızla değerlendirmenizdi. Yüreğinde sevgiyi taşıyan herkesin bu bayram hakkıdır. Bugün dünyada sevinç olması lazım, bugün dünyada barış olması lazım, bugün dünyada kardeşlik olması lazım. Ancak yazık ki, dünyada bu söylediklerimizin gerçekleşmesi her zaman mümkün olamayabiliyor. Biz yine de bu temenni ve dileklerdeyken, coğrafyasını paylaştığımız farklı yerlerde, bugün gözyaşı var, muhabbetsizlik var, açlık var sefalet var” şeklinde konuştu.

Büyük Usta’ya kendisine yaraşır bir uğurlama düzenleyeceğiz!

Cumhurbaşkanı Adayları olan Recep Tayyip Erdoğan’a sonuna kadar destek vereceklerini de söyleyen Başkan Çelikbilek: “Maltepe Meydanı’nı 3 Ağustos günü doldurmamız gerekiyor. Oraya artık 5 milyon insan mı taşırız, ne taşırız, bilemiyorum. Ama bir önceki alışkanlığımızdan olsa gerek ki, AK Parti’nin vizyonu böyle; bizim rakibimiz olmasa da kendimizle yarışmaya devam edeceğiz ve Kazlıçeşme’nin rekorunu Maltepe’de kıracağız. Bizim Mart’ta gerçekleştirdiğimiz mitingi geçmemiz gerekiyor. Bizim Maltepe’de miting alanını doldurmamız ve Başbakan’ın son kez Parti Başkanı olarak yer alacağı bu günde onun yanında yer almamız gerekiyor. Büyük Usta’ya kendisine yaraşır bir uğurlama düzenlememiz gerekiyor. Beykoz’da 30 bin üyesi olan bu partinin oraya 35 bin üye taşımaması düşünülecek şey değildir. 70 bin 80 bin oy almış bir partinin bunu oraya taşıyamaması düşünülemez! Ben 10 Ağustos’un inşallah zafere dönüşmesini 319 saat sonra Rabb’imden bu ülkeye merhamet vermesini, güzellik vermesini diliyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Büyük Usta'ya yaraşır bir uğurlama düzenleyeceğiz!
Bizi Takip Edin