Büyük zaferin coşkusu AK Parti Beykoz'u sardı!

AK Parti'nin hem Türkiye hem Beykoz genelindeki büyük oy artışı, AK Parti Beykoz'da coşkuyu hakim kıldı.

AK Parti, Türkiye'de yeniden büyük bir zafere imza atarak, siyasette 4.dönemine girdi. Gerek Türkiye gerekse…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’nin hem Türkiye hem Beykoz genelindeki büyük oy artışı, AK Parti Beykoz’da coşkuyu hakim kıldı.

AK Parti, Türkiye’de yeniden büyük bir zafere imza atarak, siyasette 4.dönemine girdi. Gerek Türkiye gerekse Beykoz genelindeki büyük oy artışı, teşkilat üyelerini sevinç gözyaşlarına boğdu. AK Parti, Beykoz’da 7 Haziran seçimlerinde düşürdüğü oyunu toparlayarak, oy oranını yüzde 55’e yükseltti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı saran büyük zaferin kutlaması, ilçe binasının önünde toplanan parti mensuplarının ellerinde AK Parti bayrakları coşkulu bir şekilde adeta bir bayram havasında geçti. AK Gençlerin coşkusu, AK Kadınların sevinç gözyaşları ve çığlıkları da görülmeye değerdi.

İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, eski İlçe Başkanı Adem Sefer, Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Salim Öztürk, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda teşkilat üyesi; toplantı salonuna kurulan projeksiyon sistemi ile seçimi an be an takip etti. Ayrıca Beykoz’un ablası Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kılıç ilçe teşkilatını yalnız bırakmayarak Beykoz’un sevincini, zaferini birlikte paylaştı.

İlçe Başkanı Mustafa Gürkan: Bundan sonra hedefimiz yüzde 65’tir!

Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından ilçe binasının önünde toplanan kalabalığa hitaben kısa bir selamlama ve teşekkür konuşması gerçekleştiren İlçe Başkanı Mustafa Gürkan: “Beykoz, kardeşliği seçti! Beykoz, barışı seçti! Beykoz, birlik ve beraberliği seçti! Beykoz’da bundan sonra hedef yüzde 65’tir! Bugün sahanın her yerinde, koridorda, sandıkta olan tüm teşkilat üyelerime çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Hakkınızı helal edin. İnşallah ilerleyen günlerde çok coşkulu bir kutlama yaparız ama, bugünü daha sakin ve güzel bir şekilde geçirelim” dedi.

Milletvekili Ravza Kavakçı Kan: Bu zaferin kahramanı sizlersiniz!

Milletvekili Ravza Kavakçı Kan da kısa bir konuşma gerçekleştirerek, şunları söyledi: “Kıymetli Beykozlular… Rabbimin lütfuyla, sizlerin gece gündüz sokak sokak çalışmanızla, koşturmanızla bu zafere ulaştık. Şehit haberlerimiz halen devam ettiği için Sayın Cumhurbaşkanımız sakin bir şekilde şükrederek kutlamamızı arzu ederler, bu mesajı sizlerle paylaşmak istiyorum. Sabah namazında camileri dolduralım. Şükredelim! Çok çalıştınız, bu zaferin kahramanı sizlersiniz!”.

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler de, bu zaferin sahiplerinin teşkilat üyeleri olduğunu, onların gece gündüz demeden çok çalışmalarıyla elde edilen bir zafer olduğuna dikkat çektiler. “Birlik olduk, güç olduk ve bu zaferi bütün kademelerimizle birlikte kazandık” diyerek, herkese yürekten teşekkür ettiklerini ayrıca belirttiler.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; Beykoz halkına teşekkürler

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’de tweitter üzerinden yaptığı açıklamada “Allah’a ne kadar şükretsek azdır. Hamdolsun mazlum ve mağdurların yüzü güldü. Durmak yok yola devam. Başarınız daim olsun” diyen Başkan Çelikbilek AK Parti’yi zafere taşıyan Beykoz halkına teşekkür etti.

Büyük zaferin coşkusu AK Parti Beykoz'u sardı!
Bizi Takip Edin