Çankırılılar da yeniden Karabacak dönemi

Beykoz Çankırılılar Derneği'nin olağan üstü kongresinde kurucu Dernek Başkanı Bilal Karabacak görevi yeniden devraldı.

Beykoz Çankırılılar Derneği'nin olağan üstü kongresi gerçekleştirildi. Bilal Karabacak kuruculuğunu yapmış olduğu Beykoz Çankırılıla

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Çankırılılar Derneği’nin olağan üstü kongresinde kurucu Dernek Başkanı Bilal Karabacak görevi yeniden devraldı.

Beykoz Çankırılılar Derneği’nin olağan üstü kongresi gerçekleştirildi. Bilal Karabacak kuruculuğunu yapmış olduğu Beykoz Çankırılılar Derneği’nin (BEYÇANDER) başkanlığını Samet Çolak’tan geri aldı.

Kuruluş sürecinden sonra 3 Mart 2013 tarihinde gerçekleşen Olağan Kongre’de başkanlığa seçilen Samet Çolak görevi tekrar kurucu Dernek Başkanı Bilal Karabacak’a bıraktı.

BEYÇANDER üyelerin katılımı ile gerçekleşsen kongreye İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu (ÇANDEF) Başkanı ve Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adayı Zekeriya Açıkgöz ve Beykoz Bulancaklılar Dernek Başkanı Niyazi Arslan katılan bazı iismler arasındaydı.

Olağanüstü kongrenin açılış konuşmasını ve sunumu Uğur Küpeli tarafından yapıldı. Divan kuruluna Başkan Emin Akbayır, üyeliklere ise Mustafa Bülbül ile Recep Ödemiş oy birliği ile seçilerek saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile kongre başlatıldı.

Faaliyet raporunun okunmasının ardından gerçekleşen seçimi oy çokluğu ile Bilal Karabacak kazanırken yapmış olduğu kısa konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaparak tüm üyelere kendisine verdikleri destek için ayrıca teşekkür etti. Eski yönetimede gerçekleştirmiş olduğu güzel çalışmalardan dolayı teşekkür eden Karabacak “Beykoz’da çıtamızı yükseltmek için mücadelemizi vereceğiz” diyerek szölerine son verdi.

Çankırılılar da yeniden Karabacak dönemi
Bizi Takip Edin