Çatal bıçağın yasak olduğu tek yer: Beykoz Balık Ekmek!

Türkiye’de çatal bıçağın yasak olduğu vatandaşların, fenomenlerin, iş insanlarının uğrak noktası olan Beykoz Balık Ekmek, ürün yelpazesini genişleterek ucuz, lezzetli ve taze balıklarını İstanbullularla buluşturuyor.  

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbulluların ve ilçe sakinlerinin lezzetli ve taze balığa doyduğu, ünü İstanbul’a yayılan bir Beykoz markası olan “Beykoz Balık Ekmek”, sahilin hemen karşısına açtıkları 2 katlı mekân ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Beykoz Balık Ekmek

Beykoz’un simgesi haline gelen, Türkiye’nin dört bir yanında müdavimleri olan Beykoz Balık Ekmek, yaklaşık bir sene önce tekne ve sahilde hizmet verdiği alanların kaldırılmasından dolayı çok hızlı bir reaksiyon göstererek, hemen yolun karşısına kendine has oluşturduğu samimi ortamın ve daha fazla misafirin ağırlanabileceği bir mekân daha açtı.

Beykoz Balık Ekmek Ebru Polat

BEYKOZ BALIK EKMEK ÜRÜNLERİ

İstanbul Boğazı’nın manzarasına karşı yeni açılan mekânda ürün yelpazesini daha da artırarak çalışmaya devam eden Beykoz Balık Ekmek, her geçen gün kendine özgü ürünler geliştiriyor.

Beykoz Balık Ekmek

BALIĞIN 27 FARKLI HALİ

Balık kenti olan Beykoz’un duayen balıkçısında Türkiye’de ilk olan ürünler de sergileniyor. Balık köftesi, balıklı içli köfte, balıklı börek, balıklı pazı sarması, balık burger ve balık dürüm gibi 27 çeşit ürün yelpazesiyle farklı menü deneyim imkânı sunuyor.

Beykoz Balık Ekmek

“BALIK ELLE YENİR”

Dükkâna girdiğinizde Türkiye’de çatal bıçağın yasak olduğu tek yer yazısı sizi karşılıyor.

“Balık Elle Yenir” sloganıyla dikkatleri çeken mekân, müşterilerin kendilerinin getirdiği çatal ve bıçağı dahi kullanmalarına da izin vermiyor.

Talat Bulut

ÜNLÜLERİN EN UĞRAK MEKÂNI

Beykoz’un turizm elçiliğini yapan, sosyal medyada hemen hemen herkesin önüne çıkan Beykoz Balık Ekmek, ailelerin, fenomenlerin, iş insanı ve sanatçıların en uğrak mekânlarından biri.

Yılmaz Morgül

 “MEMNUNİYET BİZİ ÇOK MUTLU EDİYOR”

İşletme sahipleri Furkan Çeliker ve Sevinç Tabak, Beykoz Balık Ekmek markasının ününün yayılmasını ve şuan ki hizmetlerini Beykoz Güncel Haber’e anlattı.

Beykoz Balık Ekmek

“Hizmet verdiğimiz tekne ve sahilin tahliyesi sonrası maddi kaygı olarak ufacık bile düşünce içerisine girmedik. Ama her taşında emeğimiz olan o alanların yıkımını izlemek zor bir durum tabii.  Bulunduğumuz yerin hemen karşısında aynı kalitede hatta kaliteyi daha da artırarak hizmet vermeye başladık. Gelen misafirlerimizin memnuniyeti bizi çok mutlu ediyor. Tahliyenin hemen sonrası şimdiki yerimizi daha tam düzeltmediğimiz halde dolup taşıyordu. İsmini vermeyeceğim iş dünyasının ünlü isimlerinden bir ablamız, ‘Siz kaldırımda otur burada balık vereceğiz deseniz kaldırımda otururuz’ dedi. Bu süreçte bunun gibi birçok örnek oldu, bunlar bizi çok mutlu ediyor.”

Demet Özdemir

“TÜRKİYE’NİN HER ŞEHRİNDEN BİZE ÖZEL GELİYORLAR”

“Müşteri kelimesini hiç bir zaman kullanmadık gelen herkes bizim evimize gelen misafirdir. İstanbul’un her yerinden misafirlerimiz var hatta Türkiye’nin her şehrinden bize özel gelenler oluyor. Gurbetçilerin uçaktan iner inmez ilk uğradıkları mekân haline geldik. Bunların hepsi bizim için çok önemli. Bu gibi örnekler sayesinde yıllardır kendi emeklerimizle inşa ettiğimiz mekânın tahliyesinin psikolojisini atlatabildik.”

Hande Ünsal

“BEYKOZ’UN TURİZM ELÇİLİĞİNİ YAPIYORUZ”

“Beykoz diğer ilçelere nazaran zor bir yer geçiş güzergâhı olmadığı İçin işletmeye özel olarak gelinmesi gerekiyor. Müşterilerimizin çoğundan ‘sizin için taa netlerden geldik biliyor musunuz’ cümlesini çok sık duyuyoruz. Bu cümle bizim için önemli. Beykoz’un turizm elçiliğini yapıyoruz. Bunu bizim söylememiz belki normal bir şey değil ama sıkça duyduğumuz bir şey olduğu İçin ifade ettim.”

Aslı Enver

“FİYAT SORANIN İKRAMINI ALMADAN GİTME ŞANSI YOK”

“Para bizde her zaman ikinci hatta üçüncü planda oldu. Izgaramıza bir kere bakıp veya fiyat sorup balık yemeyen kişinin oradan ikramını almadan gitme şansı yoktur. Yıllarca sizin krediniz bankanın kredisinden daha önemli sloganıyla kredi kartı bile kullanmadık. Üzerinde nakit olmayanları sonra getirirsin diye yolladık. Sonrasında bizim için problem olmadığı halde misafirlerimiz çok rahatsız olmaya başladığından kredi kartına geçtik. Kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaya çalışıyoruz.”

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak

Yol Tarifi İçin:

g.page/beykozbalikekmek

Aras Bulut İynemli

İletişim: 0 (537) 244 57 53

İnstagram: instagram.com/beykozbalikekmek/

.

.

Çatal bıçağın yasak olduğu tek yer: Beykoz Balık Ekmek!
Bizi Takip Edin