Çavuşbaşı'nda Paşalı Market Açıldı

Beykoz marketler zinciri Paşalı Market, Çavuşbaşı şubesini görkemli bir tören ile açarak halkasını genişletti.

Açılış törenine, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan Yardımcıları Av….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz marketler zinciri Paşalı Market, Çavuşbaşı şubesini görkemli bir tören ile açarak halkasını genişletti.

Açılış törenine, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan Yardımcıları Av. Yüksel Baki, M.Hanefi Dilmaç, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları, Meclis Üyeleri Nazım Keskin, Yusuf Koç, Fatih Yılmaz, Karlıtepe Merkez Camii Yaptırma Derneği Başkanı Hüseyin Kurt, Gümüşsuyu Vakfı Başkanı Ali Okuyan, HEDEF AVM Genel Müdürü Murat Günday başta olmak üzere çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

Beykoz’da oldukça geniş bir zincire sahip Paşalı Market, Çavuşbaşı Şubesi’ni açarak zincirlerine yeni bir halka daha eklemiş oldu.

Beykoz Merkez ile başladığı zincirine sırasıyla İncirköy ve Kavacık mağazalarını ekleyen Paşalı Market son olarak Çavuşbaşı mağazasını oldukça kısa zamanda vatandaşın hizmetine hazır hale getirdi.

Beykoz protokolü ve Çavuşbaşılıların yoğun katılımıyla gerçekleşen kurdele kesim töreni öncesinde bir konuşma yapan Başkan Yücel Çelikbilek, kriz dedikodularının dolaştığı bir ortamda bu tür yatırımların oldukça önemli olduğunu ifade ederek marketin bölgeye ve Paşalı ailesine hayırlı olmasını diledi. Daha sonra açılış kurdelasını keserek, marketin içerisinde dolaşan Belediye Başkanı, çıkışta rastladığı OFD Beykoz yöneticileri Saniye Efe ve Nuray Ak ile bir süre sohbet etti.

Çavuşbaşı'nda Paşalı Market Açıldı
Bizi Takip Edin