Çavuşbaşıspor Beykoz’a şampiyonluk yaşatmak istiyor

İstanbul Süper Amatör Lig’in Beykoz temsilcilerinden olan Beykoz Çavuşbaşıspor 2022-2023 sezonun ilk antrenmanına çıktı.
  • 18.08.2022 00:00:00

İstanbul Süper Amatör Lig’in Beykoz temsilcilerinden Beykoz Çavuşbaşıspor 2022-2023 sezonun ilk antrenmanına çıktı.

İstanbul Süper Amatör Lig’in Beykoz temsilcilerinden kırmızı-beyazlı Beykoz Çavuşbaşıspor 2022-2023 sezonun ilk antrenmanına çıktı.

“MAHALLEMİZE ŞAMPİYONLUK YAŞATMAK İSTİYORUZ”

Talip Ercan’ın haberine göre Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin 2022-23 sezonu için oldukça iddialı bir kadro kurduklarını hatırlatarak "Ramazan Sökmez gibi Beykoz ilçemizde başarıdan başarıya koşan takımlar ortaya çıkarmış, sayısız şampiyonlukta payı olan bir isme takımı teslim ettik. Beykoz İlçemizin en büyük yerleşim alanı olan Çavuşbaşı Mahallemize bir şampiyonluk yaşatmak istiyoruz. TFF Bölgesel Amatör Lige çıkmayı istiyoruz. Bu beklentimiz için bizleri uzun ve zorlu bir süreç bekliyor. İnşallah sezon bitiminde hedeflediğimiz yere geleceğiz." diye konuştu.

“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

 Çubukluspor’daki 17 yıllık kariyerinin ardından Çavuşbaşıspor'da A Takım Teknik Sorumlusu olarak göreve başlayan Ramazan Sökmez ise futbolcuları ile ilk antrenmanına çıkarken heyecanlı olduğun ve takımdaki birçok oyuncuyu tanıdığını, transfer döneminde ise nokta transferlere önem verildiğini hatırlatarak "Tabii ki öncelikle şunu söylemek istiyorum ki bu camia bizden başarı ve şampiyonluk beklemekte. Yönetim kurulumuzun belirlemiş olduğu bir hedef var. Bu hedefe giden yolda herkesten özveri bekliyorum, çok çalışacağız. Allah hepimize kolaylık versin, kaza bela göstermesin." şeklinde konuştu.

Kırmızı-beyazlı ekip yeni teknik sorumlusu ve yenilenen kadrosu ile yepyeni umutlar ile “Vira Bismillah” derken uzun aranın ardından futbolla yeniden buluşan futbolcular gayet mutlu ve heyecanlı bir görüntü verdi.

İlgili Haberler