Çelikbilek Halk Saati'nde bu hafta 150 kişiyle görüştü

Başkan Çelikbilek bu hafta Halk Saati'nde 150 vatandaşla görüştü

Halk Saati'nde ilçe sakinlerini randevusuz olarak kabul eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bu hafta 150 vatandaşla görüştü.

Her Perşembe 09:00-12:00…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Çelikbilek bu hafta Halk Saati’nde 150 vatandaşla görüştü

Halk Saati’nde ilçe sakinlerini randevusuz olarak kabul eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bu hafta 150 vatandaşla görüştü.

Her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlenen Halk Saati’nde ilçe sakinlerini randevusuz olarak kabul eden, istek ve taleplerini dinleyen Başkan Yücel Çelikbilek bu hafta 150 vatandaşla görüştü.

Halk Saati’ne gelen vatandaşları tek tek ağırlayan, istek ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Çelikbilek, eğitimden sağlığa, iş talebinden sosyal yardıma kadar kendisine iletilen pek çok konuya çözüm buluyor.  

Başkan Çelikbilek’le görüşmek için Halk Saati’ne gelen her vatandaş için istek ve talep formu açılarak çözümü bizzat Başkan Çelikbilek tarafından takip ediliyor.  Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de Başkan Çelikbilek’in talimatların doğrultusunda makamlarında bulunarak vatandaşların taleplerini karşılıyor.

Başkan Çelikbilek: “Halkımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur”

Halk Saati’nin Beykozlular tarafından ilgi ve takdir gördüğünü söyleyen Başkan Çelikbilek: “Perşembe günleri mesaimizin büyük bir kısmını ilçe sakinlerimize ayırıyoruz. Belediyemizin geleneksel bir uygulaması haline gelen Halk Saati’nde vatandaşlarımız taleplerini kısa sürede karşılıyoruz. Halkımızın mutlu olduğunu görmek bizi de mutlu ediyor. Yakında telefon saati uygulamasını da başlatıyoruz. Belediyemize gelme imkanı olmayan ilçe sakinlerimiz için direkt bir hat aldık. Her Çarşamba 14:00-16:00 saatleri arasında telefonda olacağım”  dedi.  

Çelikbilek Halk Saati'nde bu hafta 150 kişiyle görüştü
Bizi Takip Edin